X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Clearblue - cyrfowy test owulacji
Odpowiedz

Clearblue - cyrfowy test owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • juudi Autorytet
    Postów: 288 431

    Wysłany: 29 grudnia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2020, 13:41

    ma6nky9zewfu5ea1.png
    atdchdge5fgohmhe.png
  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1437 1001

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juudi, wczoraj znalazłam same paski na stronie time4baby.pl.

    juudi lubi tę wiadomość

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • Lavieenrose Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś stosował test fioletowy do planowania płci dziecka? Czy przy migającej buźce można się jeszcze starać na dziewczynkę ? Kiedy przestać ?

  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 21 dzien cyklu i robiłam testy od 3 dnia i cały czas negatywny

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1437 1001

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie masz cykle? Co z pozostałymi parametrami, np.temperaturą, śluzem?

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie - kilka ostatnich miesięcy miedzy 25-30 wiec w te dni celuje. Nie mam porównania co do temaperstury, a i śluz obserwuje dopiero pierwszy miesiąc były „dwie fale” tego śluzu wiec tez celowałam w te dni ale testy od 3 dnia codzien negatywne a zwykle paski rożnie raz mocniej raz nic

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1437 1001

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiula1990 wrote:
    No wlasnie - kilka ostatnich miesięcy miedzy 25-30 wiec w te dni celuje. Nie mam porównania co do temaperstury, a i śluz obserwuje dopiero pierwszy miesiąc były „dwie fale” tego śluzu wiec tez celowałam w te dni ale testy od 3 dnia codzien negatywne a zwykle paski rożnie raz mocniej raz nic

    Po pierwsze: może być błąd pomiaru. Żadne testy nie są doskonałe. Po drugie możliwe, że akurat w tym cyklu nie miałaś wyrzutu LH. Jednocześnie miałaś śluz. Zbadałabym hormony.
    Jak robię clear blue, to nie robię innych testów, żeby bałaganu w głowie nie mieć.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiula1990 wrote:
    No wlasnie - kilka ostatnich miesięcy miedzy 25-30 wiec w te dni celuje. Nie mam porównania co do temaperstury, a i śluz obserwuje dopiero pierwszy miesiąc były „dwie fale” tego śluzu wiec tez celowałam w te dni ale testy od 3 dnia codzien negatywne a zwykle paski rożnie raz mocniej raz nic



    Takie dziwactwa były u mnie w tym cyku. Testy paskowe najpierw negatywy kilka dni a póżniej 2 dni pod rząd pozytyw ewidentny, dla "pewności" i potwierdzenia zrobiłam testy Clearblue (4dni) - wszystkie puste kółeczka -> negatywy. Testy były robione z tego samego moczu. Któremu wierzyć nie wiem, jednak zgodnie z temp i 1 dniowym śluzem płodnym owu powinna była być.
    Jednak o tym co teraz się dzieje z temperaturą to szkoda mi gadać... Jakiś dziwny cykl; wszystko wariuje

  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak u mnie, nie wiem jak to wszystko czytać

  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony w porządku zrobione 3 miesiące wczesniej.
    Wizyta ginekologiczna tez i wszystko w porzadku.
    Może poprostu w głowie burdel!?

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1437 1001

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz na jakiś czas zdarza się po prostu bałagan, czy to przez stres czy jakieś inne czynniki. No niestety, więcej Ci nie podpowiem, bo nie mam pomysłu.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas pokaże. Cykle zamotane jak ja. Fakt, że stres mnie nie opuszcza w tym cyklu.

  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nie denerwuj się bo to nie wspomoże w najgorszym przypadku zostaje jeszcze monitoring ;)
    Miejmy nadzieje, że się poukłada. Mi buźka wyskoczyła w 25 dniu cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'Pałeczki' Do testów nez problemu kupicie w sieci (polskie strony) i na allegro.

    Dzięki nim zaszłam w ciążę z córką:)

  • Ineez Koleżanka
    Postów: 34 44

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 2 rodzaje Clear Blue, jeden różowy, drugi bada 2 hormony ma kolor fioletowy.Niestety kończą mi się paski, a na Allegro, gdzie zamawialam zestaw nie ma osobno pasków.Wiem że chyba są na e Bay, ale jakoś boję się w ten sposób kupować, nigdy nie kupowałam tam niczego.

    02.2016 poronienie,łyżeczkowanie, ciężkie zapalenie endometrium,7 tc.
    06 2018 ciąża pozamaciczna, krwotok,usunięty lewy jajowód.
    Starania:Clo, Metformax, Ovitrelle, Luteina,suplementy
    4b5ff75ef9.png
    60cca457a4.png
    dee1c600ec.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam, że już się nie produkuje samych wkładów do clearblue. Myśle że te co są w sprzedaży to są pozostałości z magazynów. Chyba tylko sprzedają teraz w zestawach 10wkladow + tester.

  • Domi9534 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lipca 2020, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie mi proszę.
    Staramy się o dziecko cykle mam co 29 dni, ostatnia miesiączka 14/06 dzisiaj to mój 21 cykl a od 9 cyklu robię testy owulacyjne, do 16 robiłam paski ale były negatywne, od 16 robię cyfrowy, 16 miałam negatywny tzn puste kuleczko (używam Clearblue) a od 17 mam mrugajaca buzke, czyli 3 dni mi mruga... O co chodzi? Bo w instrukcji jest, że jeżeli mruga to szansa na zajście, a jak stoi to najbardziej płodny ale już 3 dzień mruga czy to nie za długo?

  • Hania2 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    A co myślicie o takiej sytuacji?
    Wczoraj po 3 teście z porannego moczu około 7 rano wyszła uśmiechnięta minka. Stosunek odbyl się wieczorem. Wiem, że zgodnie z instrukcja powinno się współżyć w ciągu najbliższych 48h i najbliższe dwa dni są najbardziej płodne. Jednak z ciekawości dzisiaj zrobiłam również test z samego rana i już wyszło tylko puste kółeczko? Czy któraś z Was też tak miała? Zastanawia mnie czy dzisiaj również nie powinno być uśmiechniętej minki..

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ