Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów CO O TYM MYŚLICIE ????
Odpowiedz

CO O TYM MYŚLICIE ????

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • stokrtka Koleżanka

Wysłany: 8 maja 2017, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo Tobie dziękuję za informację, właśnie nie wiedziałam jak to do końca interpretować. Tak bardzo bym chciała żeby się udało;)

• Aenu Autorytet

Wysłany: 8 maja 2017, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj wróciła do 37,08

• Aenu Autorytet

Wysłany: 8 maja 2017, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle około 40 dni. Test chce zrobić około czwartku/piątku.

• stokrtka Koleżanka

Wysłany: 8 maja 2017, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam zawsze 29 dni - oprócz tego też poczekam do piątku- bo juz tyle tych testów zrobiłam, że chyba bez sensu się spieszyć

• *Sylwia Autorytet

Wysłany: 8 maja 2017, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu ja tez testuje w piatek... będzie sie dzialo :-)

Aenu lubi tę wiadomość

atdcanliv9ygvyve.png
    atdcx1hprp2ewink.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego