X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy szyjka moze sie zmieniac
Odpowiedz

czy szyjka moze sie zmieniac

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy szyjka w ciagu dnia moze sie zmieniac .np ,ze rano moze byc bardzo twarda i zamknieta a wieczorem lekko uchylona i twarda ale juz nie tak bardzo jak rano .ja mam tak prawie codziennie i nie wiem czy to normalne .dziekuje z gory za odpowiedz

    <3
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie ,że tak, szyjka zmienia swoją pozycję w ciagu dnia. Najlepiej ją sprawdzać o podobnej porze

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze sprawdzam rano zaraz po temce ale ostatnio dla porownania sprawdzalam tez wieczorem bo slyszalam ,ze albo ta albo ta pora najlepsza i wlasnie zaobserwowalam ,ze jest kompletnie inna wtedy :) dziekuje za odpowiedz :)

    <3
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę, powodzenia :)

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ