X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

detektor ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kaisa ;D Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam to mój pierwszy cykl na Ovufriend i mam pytanie. Jak działa detektor ciązy albo interpretacja wykresu? bo Ovu wyznaczył mi na wykresie owulacje linią ciągłą niby była 4 dni temu. Ale z boku nadal pisze że owulacja nie została jeszcze wykryta i ten detektor jest niedostepny. moje temperatury nadal sa wyzsze.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 maja 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w zeszłym cyklu detektor wskazywał 88% tego, że test będzie pozytywny :) a tu co? dupa ;) Nie sugeruj się jego wskazaniami, bo to jeden wielki pic na wodę. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ