Odpowiedz

detektor ciąży

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kaisa ;D Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 1 maja 2016, 08:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam to mój pierwszy cykl na Ovufriend i mam pytanie. Jak działa detektor ciązy albo interpretacja wykresu? bo Ovu wyznaczył mi na wykresie owulacje linią ciągłą niby była 4 dni temu. Ale z boku nadal pisze że owulacja nie została jeszcze wykryta i ten detektor jest niedostepny. moje temperatury nadal sa wyzsze.

 • innamorata88 Autorytet
  Postów: 4329 4635

  Wysłany: 1 maja 2016, 17:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mi w zeszłym cyklu detektor wskazywał 88% tego, że test będzie pozytywny :) a tu co? dupa ;) Nie sugeruj się jego wskazaniami, bo to jeden wielki pic na wodę. :)

  Mikołaj 25.04.2011

  08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
  27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego