X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Długie plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mama Marty Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 17 lutego 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już któryś cykl z rzędu mam bardzo długie plamienie po miesiączce. Teraz okres miałam od 01 lutego, trwał 5 dni a później aż do 14 lutego miałam okres plamienia. Śluz miał kolor brązowawy i troszkę z krwią.
    Badania hormonalne miałam zrobione i wyszło, że wszystko jest ok. Bardzo się martwię bo już 8 miesiąc staram się o dziecko i nic z tego nie wychodzi. Cykle mam nieregularne na dodatek.
    Ma może któraś z Was ma tak jak ja??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 10:55

    km5suay3zjzqmbv7.png

    f2wll6d83w8rei3d.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lutego 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno MG+B6 pomaga (tak gdzieś słyszałam)
    Ja też mam podobnie ale ale do 3 dni po @ i zauważyłam że jak biorę MG+B6 z gorszej firmy a z lepszej już nie :/
    Ja mam bardzo mało takiej ciemno brązowej wydzieliny ale nie wypływa na bieliznę tylko przy podcierani jest na papierze (przepraszam że tak bezpośrednio...) i też mnie to martwi ale ostatnio brała gorszy MG jakiś z promocji nieznanej firmy i od dziś biorę niby ten lepszy i zobaczę co będzie w następnych cyklach.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 17 lutego 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też mam podobny problem, tylko że zamiast spóźnionego okresu dostałam lekkiego krwawienia-plamienia, na początku było brązowe później zaczęła pojawiać się krew, a na końcu była już krew ze skrzepkami, ale tylko przy podcieraniu, nie musiałam nosić podpaski, bo wkładka w zupełności mi wystarczała, zaczęło się to od 8 lutego i trwało do wczoraj, dziś mam lekkie brązowe upławy. Byłam w piątek u ginekologa i nic nie stwierdził niepokojącego, wszystkie narządy w porządku, ciąży też nie wykrył choć o dziwo od 31 stycznia testy ciążowe wychodziły mi pozytywne i nawet w dzień wizyty wyszedł pozytywny, ale nie stwierdził u mnie oznak poronienia, nie mam pojęcia co sądzic na ten temat. Przepisał mi Dupka i mam wizytę za 2 tygodnie, bo byc może to jakas bardzo wczesna ciąża.....? Poza tym wykrył u mnie brodawczaka na szyjce 1cm x1 cm. Może to on powoduje że testy wychodziły pozytywne, choc lekarz to wykluczył. Nie wiem co mam myślec o tym wszystkim jestem w rozterce

    Dodam, że ma cykle nieregularne od 2 cykli, bo od grudnia zaczęliśmy nasze starania i zaczęły się pojawiać wtedy jakieś dziwne oznaki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 11:46



  • Mama Marty Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę MG+B6 i nic mi na to nie pomaga. Zaczęłam teraz brać też żelazo, nie wiem co o tym myśleć. Może przez to nie mogę zajść w ciążę.

    km5suay3zjzqmbv7.png

    f2wll6d83w8rei3d.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Marty wrote:
    Ja też biorę MG+B6 i nic mi na to nie pomaga. Zaczęłam teraz brać też żelazo, nie wiem co o tym myśleć. Może przez to nie mogę zajść w ciążę.
    Może zmień MG+B6 na inną firmę. Ja biorąc Magne B6 nie mam tych brązowych upławów a przy innym magnezie tak. Spróbować nie zaszkodzi.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 17 lutego 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Marty wrote:
    Ja też biorę MG+B6 i nic mi na to nie pomaga. Zaczęłam teraz brać też żelazo, nie wiem co o tym myśleć. Może przez to nie mogę zajść w ciążę.

    Ja biore żelazo, magnez, i b6 i nic sie nie dzieje, wrecz wskazane przy staraniu sie o Dzidzi :) wiec, to na pewno nie zaszkodzi :)
    spokojnie możesz brać, a plamienia obserwuj i ew do gina!

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Mama Marty Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 17 lutego 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U gina już byłam i Mu mówiłam, dlatego kazał mi badania hormonalne porobić, ale stwierdził, ze wszystko jest ok i nie wie o co chodzi z tymi plamieniami. Cytologia ok, jajniki w porządku a dziecka jak nie ma tak nie ma :(

    km5suay3zjzqmbv7.png

    f2wll6d83w8rei3d.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lutego 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Marty wrote:
    U gina już byłam i Mu mówiłam, dlatego kazał mi badania hormonalne porobić, ale stwierdził, ze wszystko jest ok i nie wie o co chodzi z tymi plamieniami. Cytologia ok, jajniki w porządku a dziecka jak nie ma tak nie ma :(
    A mąż się przebadał?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Mama Marty Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 17 lutego 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie badania musiałby zrobić?

    km5suay3zjzqmbv7.png

    f2wll6d83w8rei3d.png
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 21 listopada 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co powiecie o moim plamieniu? To mój 3 cs, lekarz umówiony za tydzień, może któraś tak miała?

    km5stv73b57ghe1m.png
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Up

    km5stv73b57ghe1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Marty wrote:
    Już któryś cykl z rzędu mam bardzo długie plamienie po miesiączce. Teraz okres miałam od 01 lutego, trwał 5 dni a później aż do 14 lutego miałam okres plamienia. Śluz miał kolor brązowawy i troszkę z krwią.
    Badania hormonalne miałam zrobione i wyszło, że wszystko jest ok. Bardzo się martwię bo już 8 miesiąc staram się o dziecko i nic z tego nie wychodzi. Cykle mam nieregularne na dodatek.
    Ma może któraś z Was ma tak jak ja??
    Mama Marty - mam taki sam problem, xo Ci pomoglo na plamienia? Czy pomimo plamuen udalo Ci sie zajsc w ciąze ?

    kuki123 lubi tę wiadomość

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 26 marca 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam ten problem i ginka podejrzewa przewlekłe zapalenie endometrium. Właśnie skończyłam kurację antybiotykową. W nowym cyklu zobaczymy, czy pomogło.

    kuki123 lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald - po poszukieaniach przyczyny plamien tez pomyslalam o zapaleniu ( zwlaszcza ze zaczelt sie po łyzeczkowaniu). Na wlasna reke zrobilam sobie kuracje antybiotykową- plamienia nie ustapiły, ale znikł ból podczas @ ( był mocny). Dzisiaj 7 dc i raz plamienia raz krwawienia... chyba zdecyduję sie na histero, moze to pomoze zdiagnoziwac problem

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 27 marca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Emerald - po poszukieaniach przyczyny plamien tez pomyslalam o zapaleniu ( zwlaszcza ze zaczelt sie po łyzeczkowaniu). Na wlasna reke zrobilam sobie kuracje antybiotykową- plamienia nie ustapiły, ale znikł ból podczas @ ( był mocny). Dzisiaj 7 dc i raz plamienia raz krwawienia... chyba zdecyduję sie na histero, moze to pomoze zdiagnoziwac problem
    Ja niestety nie potrafię sobie skojarzyć, kiedy zaczęły mi się te plamienia. Było to albo po cc, albo po pierwszym łyżeczkowaniu, więc podobnie jak u Ciebie.
    Brałam mocny zestaw leków klarytromycyna + metronidazol + fluconazol. Jeśli to nie pomoże, też uderzam na histero. Odzywaj się tu czasem, bo chyba mamy podobny problem :)

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emerald - daj koniecznie znac czy zestaw leków Ci pomógł, ja bralam tylko antybiotyk przez 13 dni ( oczywiscie przypłaciłam to grzybicą, przy takiej dawce nawet globulki nie pomogły). Tez jestem po cesarce, a wlasciwie cesarkach ale problem pojawił sie po ostatniej coazy zakonczonej łyzeczkowaniem. Szukam czy zrosty moga byc przyczyną i nic nie znalazłam. Dzisiaj 9 dc i oczywiscie dalej plamienie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Ja niestety nie potrafię sobie skojarzyć, kiedy zaczęły mi się te plamienia. Było to albo po cc, albo po pierwszym łyżeczkowaniu, więc podobnie jak u Ciebie.
    Brałam mocny zestaw leków klarytromycyna + metronidazol + fluconazol. Jeśli to nie pomoże, też uderzam na histero. Odzywaj się tu czasem, bo chyba mamy podobny problem :)
    Emerald - napisz mi porszę w jakich dawkach masz przyjmować wymienione przez Ciebie leki. Ja już mam dość tego plamienia i bezowocnych starań...moze Twój zestaw mi pomoże

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Emerald - napisz mi porszę w jakich dawkach masz przyjmować wymienione przez Ciebie leki. Ja już mam dość tego plamienia i bezowocnych starań...moze Twój zestaw mi pomoże
    Evve, zaczynałam kurację 1dc:
    - Klabax (Klarytromycyna) 2x500mg co 12h przez 7 dni,
    - Metronidazol 2x500mg co 12h przez 5 dni,
    - Flucofast (Fluconazole) 1 tabl. przez 7 dni (to na grzybicę).

    W tym cyklu brałam te leki, ale plamienia nadal trwały 4 dni. Myślę, że dopiero nowy cykl pokaże, czy jest efekt kuracji. Dam Ci znać. Jeśli nie, zdecyduję się na histeroskopię (pobranie wycinków?). Mam już dosyć strat, nieudanych starań no i tych czortowskich plamień, które ciągną się nieraz niemal do samej owulki.
    Podczas rozmowy z ginką, wyszła sprawa, że mógł mi się po cc rozsiać GBS, miałam dodatni. A Ty pamiętasz swój wynik?

    Izka86Ss lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam dodatni...o kurcze, nie myslalam o tym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziekuje bardzo za info odnosnie leków i dawek. Mam nadzieje ze w nastepnym cyklu nie bedxiesz miała plamien- ja mam srednio do 11 dc wlącznie. I tez mam ich serdecznie dosc.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ