X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Głębokość szyjki macicy
Odpowiedz

Głębokość szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agga87 Debiutantka
    Postów: 15 12

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć jak głęboko w pochwie mniej więcej szukać szyjki macicy? Za nic nie mogę jej wymacać - chyba nie sięgam. U wejścia do pochwy (na głębokości około 2cm) mam chropowate zgrubienie ale to chyba nie szyjka? Poza tym nie sięgam głębiej bo ograniczają mnie pozostałe palce które są na zewnątrz - jak układacie dłoń do badania? Udaje mi się włożyć palec do mniej więcej drugiego stawu czyli jakieś 4-5cm. Co robie nie tak?

  • mylola Ekspertka
    Postów: 129 137

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej "macać" w czasie okresu albo tuż po nim, wtedy szyjka jest nisko. Spróbuj kucnąć i wtedy włożyć palce.

    8p3o3e3kdmy2lofu.png
  • NtkaNatka21 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, w czasie okresu jest "tuż za rogiem" ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ