Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Gory i doliny na wykresie
Odpowiedz

Gory i doliny na wykresie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet

Wysłany: 3 lutego 2017, 23:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Przychodze do Was z moim dziwnym wykresem. Jeszcze nigdy takiego nie widzialam a troche szukalam :p
    Czy taki cykl jest "normalny"? Czy ktos widzial taki zakonczony sukcesem? Czy jest jeszcze szansa na owulacje? Czy w takich cyklach w ogole jest szansa na owulacje?
    Co do sluzu to on sie ciagle zmienia ale wpisuje najbardziej plodny tak jak kaze OF.
    Jest tu ktos w stanie doradzic?
    Niestety <3 mozemy miec raz na miesiac czasem rzadziej (teraz bede czekac do kwietnia :/ ) wiec jednak kazdy cykl jest na wage zlota.

Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Paulinucha87 Ekspertka

Wysłany: 4 lutego 2017, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej !
    Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem,ale z tego co wiem taki wykes może swiadczyc o cyklu bezowulacyjnym niestety.Mówi sie że wykresy jak "zęby rekina" moze swiadczyc o wahaniach hormonalnych.Broń Boże nie chcę tutaj udawać eksperta,ale tyle na ten temat wiem.Może wybierz się na monitoring cyklu do lekarza,będziesz wszystko fajnie wiedziała co się dzieje-polecam!Aha cykl bezowulacyjny zdarza się u każdej z nas 1-2 razy do roku i nie jest żadną anomalią,dopiero jak wystepuje non stop to znaczy,że coś nie gra.Powodzenia !

• LilyEvans Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2017, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    hej !
    Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem,ale z tego co wiem taki wykes może swiadczyc o cyklu bezowulacyjnym niestety.Mówi sie że wykresy jak "zęby rekina" moze swiadczyc o wahaniach hormonalnych.Broń Boże nie chcę tutaj udawać eksperta,ale tyle na ten temat wiem.Może wybierz się na monitoring cyklu do lekarza,będziesz wszystko fajnie wiedziała co się dzieje-polecam!Aha cykl bezowulacyjny zdarza się u każdej z nas 1-2 razy do roku i nie jest żadną anomalią,dopiero jak wystepuje non stop to znaczy,że coś nie gra.Powodzenia !

Niestety nie mam jak bo mieszkam teraz w UK i raczej bym sie nie dogadala ale w naju wracam do Pl na wakacje i jak sie od tgeo czasu nie uda to pojde ;)

Dzieki za pomoc czyli tak jak myslalalm. Niestety ja po tabletkach mialam tylko 3 cykle i kazdy bezowulacyjny. :(

PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Paulinucha87 Ekspertka

Wysłany: 4 lutego 2017, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez monitoringu i zajrzenia co tam sie dzieje nie mamy niestety pewności czy ta owulacja występuje niestety :/ Nie martw sie tak czy siak sa tabletki na stymulacje owulacji takze to nie koniec świata :)powodzenia:)

• LilyEvans Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2017, 23:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Bez monitoringu i zajrzenia co tam sie dzieje nie mamy niestety pewności czy ta owulacja występuje niestety :/ Nie martw sie tak czy siak sa tabletki na stymulacje owulacji takze to nie koniec świata :)powodzenia:)

Ok dzieki ;*

PCOS
    Endometrioza
    9cs
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego