X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Hiperprolaktynemia - wykres, proszę o pomoc
Odpowiedz

Hiperprolaktynemia - wykres, proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Mam stwierdzoną Hiperprolaktynemie (prolaktyna wysoka, po tabletce również)
    i nie mam typowych objawów typu nieregularne miesiączki lub jej brak, wręcz przeciwnie. Mam regularne cykle 27-29 dni za to cholernie bolesne - Ketanole z ledwością pomagają. Czasem jedynie mam niewielki wyciek z piersi. I mam pytanie, czy ten mój wykres, objawy potwierdzają w 100% występowanie owulacji czy jedynie monitoring może to określić? Słyszałam że przy hiperprolaktynemii nie ma wzrostu temperatury a takowy się pojawia... I co może oznaczać ten spadek w dzisiejszym dniu? Dziękuje za pomoc <3 98f3d805e36feb0672a5bddbf98b58eb.png

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 Twoj wykre wyglada swietnie moim skromnym zdaniem, owulacja piekna, wzrost piekny. Trzymam kciuki za pomyslne zakonczenie!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 26 listopada 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zawsze przy hiperprolaktynemii są zaburzenia owulacji, w twoim przypadku owulacja występuje a świadczy o tym piękny wzrost temperatury na wykresie.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ