X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów interpretacja mojego wykresu
Odpowiedz

interpretacja mojego wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html prosze o jakies opinie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz kliknąć pod wykresem "Udostępnij wykres" -> zakładka "Miniatura" -> kopiuj link twojego wykresu (przycisk kopiuj) i wklej go tu

    polkosia lubi tę wiadomość

  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki -nie wiedzialam jak to zrobic
    prose o jakies komentarze,jestem tu nowa i dopiero sie ucze...
    95829f149c34d50a32f42611ad2f00b8.png

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy był szczyt sluzu? Bez tego objawu nie da się nic konkretnego powiedzieć :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam, że się tak "wryję" ale nie chcę zakładać nowego tematu...

    dziewczyny co mogą oznaczać te moje wzloty i upadki? Nie widziałam tutaj, żeby któraś dziewczyna miała takie skoki temperatur, może wiecie co może być tego przyczyną? Może mam coś nie tak z hormonami? Doradzcie proszę :(

  • euforia1988 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta a badałaś prolaktynę? za takie 'zęby rekina' na wykresie odpowiada zazwyczaj prolaktyna.. dodatkowo możesz zbadać tarczycę bo ona też się może do tego przyczyniać a dodatkowo to ona może powodować hiperprolaktynemię ..

    "Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie badalam, a jak się do takiego badania zabrać? Gdzie je wykonać kiedy?

  • euforia1988 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz iść na pobranie krwi, tarczycę badasz bez względu na dzień cyklu wystarczy że zrobisz oznaczenie TSH i ft4 dla oceny stanu tarczycy, prolaktynę lepiej zrobić po miesiączce.. w drugiej fazie cyklu zazwyczaj jest ona wyższa i w trakcie miesiączki również.

    Ważne - pamiętaj aby dzień przed badaniem poziomu prolaktyny nie współżyć! Bo to może zawyżyć wynik, badanie zrób na czczo, najlepiej między 8-12 i się nie stresuj wcześniej bo stres też ją zawyża :)

    "Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ft4? i po takich badaniach moge isc do swojego rodzinnego lekarza zeby ocenil czy poziom jest ok czy do ginekologa?

  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny prosze zalozy SWOJ watek.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok rozumiem, że może Cię to irytować, ale jak ja zakładałam wątki to inne dziewczyny też pisały na moim, no wybacz, ale jakby każdy miał w swojej sprawie zakładać nowy wątek na ten sam temat to nie uważasz, że byłby tu śmietnik? Przecież nie zjem Ci dziewczyn...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2014, 09:10

  • euforia1988 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojojoj groźnie się zrobiło :) sylwiaśta jak coś to pisz na moim wątku 'kobietki proszę o interpratację' jak już piszę to Ci podpowiem że rodzinny to może mało Ci powiedzieć na temat prolaktyny i tarczycy bardziej endokrynolog lub ginekolog

    "Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojeeejj... u mnie w okolicy jest jeden ginekolog-endokrynolog stary i slepy sam nie wie co mowi ;/ a do zwyklego gina mojego 3 tyg sie czeka n wizyte ...:( ale jakbym moze poszla do rodzinnego po skierowanie to chyba mniej wiecej bedzie umiala okreslic czy jest podwyzszone czy zanizone lub w normie myślę?

    Akurat jestem w II fazie wiec pojde w pon po skierowanie i we wtorek zrobie badania o ile @ nie przyjdzie... a z takimi skokami na pewno przyjdzie... :((

  • euforia1988 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam badanie prywatnie.. bo na ft4 na pewno bym nie dostała od rodzinnego i na prolaktynę też nie..wyłącznie TSH może zlecić rodzinny.. co innego ginekolog..on tylko musi chcieć :)

    "Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pojde prywatnie mam nadzieje ze w stowie sie zmieszcze, chociaz boje sie isc ze okaze sie ze czeka mnie jakies leczenie kilka miesiecy zanim bede mogla sie znow starac... a moze po prostu tak o wyglada bez powodu ta temp?hmmmm

  • maggie Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cf64e141fcef1a9c8f70518c290f3690.png

    maggie
  • maggie Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    45186b296797119e4e48d1c29df90d60.png

    maggie
  • maggie Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8e68fa420e21ebd75035175358d19cfb.png

    maggie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ