Forum Temperatury, wykresy, płodność Interpretacja testu owulacyjnego
Odpowiedz

Interpretacja testu owulacyjnego

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • xklaudia Nowa

Wysłany: 4 września, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy według tych testów oznacza to, że owulacjie miałam 13dc? To mój pierwszy raz z testami owulacyjnymi i nie wiem jak to interpretować. Dodam, że według kalendarzyka owulacje powinnam mieć 19dc, dziś jest mój 17dc.

9250318d5e2ffa9fgen.jpg
    d4e18d22946f596f.jpg

• Kamcia Nowa

Wysłany: 12 października, 23:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 i 14 dc to najwyższe u ciebie stężenie hormonu... Według teorii za dwa/trzy dni wystąpi owulka

• Niki345 Przyjaciółka

Wysłany: 14 października, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy LH wskazują na największe prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji w czasie od 24 do 36 godzin po wystąpieniu „piku LH”. Czyli dzień w którym był pik LH w teorii nie powinien oznaczać dnia owulacji, tylko go poprzedzać.

ALE ;)
    Najczęściej robi się jeden test na dobę, o stałej porze, nie jest powiedziane, że jeżeli np. robiłam dzisiaj test o godzinie 10 i wyszedł negatywny, że w tym dniu nie zacznie się pik, poziom LH może zacząć wzrastać np godzinę lub dwie później i osiągnąć wysoki poziom wieczorem, ale robiąc jeden test dziennie wykryję to dopiero przy teście na kolejny dzień, dlatego zaleca się robienie 2x na dobę, wtedy łatwiej określić pik LH.

Biorąc pod uwagę robienie testu 1x na dobę możesz mieć owulację w dniu kiedy test wyszedł pozytywny.

Wiadomość wyedytowana przez autora 14 października, 13:24

Starania od 08.2018,
    PAI-1 4G hetero, NK 19%, AMH 1,62 ng/ml
    2018.11 // 11tc [*] p. zatrzymane (Cytotec, łyżeczkowanie)
    2019.04 // 5 tc [*] bliźniaki

Pierwsze IVF, 15 oocytów, 10 MII, 7 blastek w 5 dobie
    2019.10 FET 1 zarodek na sztucznym, cb
    około końca list FET na naturalnym

🍀🍀🍀🍀🍀🍀 nadal na zimowisku

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)