X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów interpretacja wykresu - cykle potabletkowe
Odpowiedz

interpretacja wykresu - cykle potabletkowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • małolata Przyjaciółka
    Postów: 84 46

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    to mój pierwszy cykl na ovu i drugi po odstawieniu tabletek. w pierwszym nie prowadziłam obserwacji, dopiero mierze temperaturę i obserwuję śluz od obecnego. mam problem z interpretacją wykresu: cały czas ovu wskazuje mi dni płodne, nie mam pojęcia na podstawie temperatur kiedy była owulacja. Czy mogłybyście zerknąć i mi pomóc?

    https://ovufriend.pl/graph/f39a45a4c258518644434b49baefd2cb

    201710037452.png
    201505144565.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tabletkach anty cykle mogą być zaburzone i bezowulacyjne i jak na razie to Twój na taki wygląda, ale nie znaczy że taki będzie. Nadal obserwuj śluz i mierz temp. i jak cykl sie skończy to wtedy będzie można coś stwierdzić :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • małolata Przyjaciółka
    Postów: 84 46

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi wlasnie moka ginekolog kazala dopiero tabletki odstawic jak bede chciec dzidzie i od razu po odstawieniu dzialac bo w 3 pierwszych cyklach potabletkowych latwiej zajsc w ciaze. A tu jak widac na razie owulacji brak i badz tu czlowieku madry :/

    201710037452.png
    201505144565.png
  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 31 lipca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam tabletki po poronieniu na regulacje cyklu właśnie i po odstawieniu mamy od razu działać...więc też nie wiem jak to jest :/

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ