Forum Temperatury, wykresy, płodność Jak oznaczanie krwawienia?
Odpowiedz

Jak oznaczanie krwawienia?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martynek1990 Koleżanka

Wysłany: 27 lipca 2019, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy oznaczanie krwawienie lekkie? Czym się to u Was różni od plamienia? I czy jeśli okres zacznie Wam się na pozny wieczór to zaznaczacie to jako dzień kolejny czy dokładnie ten, w którym się rozpoczął?

• Ayrin Znajoma

Wysłany: 30 lipca 2019, 07:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,
    U mnie plamienie zaczyna sie dosc wczesnie, np 7 dni po owulacji, i trwa do samego okresu (ale roznie to wyglada w roznych cyklach - nie znalazlam jeszcze klucza, progesteron mam wysoki, lekarz twierdzi ze wszystko OK), a okres jest skąpy, więc tez sie czasem zastanawiam czy to jeszcze plamienie czy juz okres. Poki co mam taki klucz:
    Plamienie zaznaczam jeśli:
    - slady na bieliznie sa tak male ze wystarczy wkladka higieniczna
    - kolor wydzieliny jest ciemnobrunatny, ciemnoczerwony - bez sladow zywej krwi
    Do tego pomagaja mi inne obserwacje:
    Przed okresem bola mnie piersi, sa twarde i nabrzmiale - utrzymuje sie to w trakcie plamien i przechodzi z pierwszym dniem okresu, tzn dopoki bola piersi oznaczam plamienia (przy zachowaniu tego o czym pisalam wyzej o wydzielinie - zazwyczaj zmiana wydzieliny pokrywa sie z innymi obserwacjami).
    Dodatkowo tak czy inaczej mierze temperature i temperatura spada mi ponizej linii podstawowej ostatniego dnia plamien (wciaz bola piersi) lub pierwszego dnia okresu (juz nie bola - co za ulga!)
    Daj znac jak u Ciebie :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 30 lipca 2019, 07:16

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 30 lipca 2019, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    martynek1990 wrote:
    Dziewczyny kiedy oznaczanie krwawienie lekkie? Czym się to u Was różni od plamienia? I czy jeśli okres zacznie Wam się na pozny wieczór to zaznaczacie to jako dzień kolejny czy dokładnie ten, w którym się rozpoczął?
    Okres zaczena się w dniu kiedy się zaczyna. Nawet o 23.55. plamienie zwykle jest tak skąpe jakby był to śluz, tylko jest po prostu zabarwiony.

hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)