X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak to jest z tym abonamentem?
Odpowiedz

Jak to jest z tym abonamentem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eliza.P Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem początkującą użytkowniczką tej strony, więc przepraszam jeśli już takie zapytanie było.

    Kilka dni temu skończył mi się abonament Premium. Chciałabym się dowiedzieć, czy lepiej jest go wykupić czy odpuścić? Jakie są Wasze odczucia?
    Bo mi się wydaje, że abonament nadaje tylko kolorystykę. No chyba, że jest jeszcze coś o czym nie wiem.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

    [*] Sierpień 2016
    PCOS
    27.12.2017-19.02.2018- trzy cykle z Clostibegyt, Estrofen i Duphaston
    27.04.2018 HSG- zrosty

    15.02.2020 🤰
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abonament premium daje Ci kilka dodatkowych opcji np. detektor objawów ciążowych , interpretację Twojego cyklu itd.. przeczytaj sobie, tu masz odpowiedź :)

    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/ovufriend-pytania-techniczne/co-obejmuje-abonament-premium-jaka-jest-roznica-pomiedzy-dostepem-podstawowym-a-premium,18.html

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Eliza.P Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 16 lutego 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    [*] Sierpień 2016
    PCOS
    27.12.2017-19.02.2018- trzy cykle z Clostibegyt, Estrofen i Duphaston
    27.04.2018 HSG- zrosty

    15.02.2020 🤰
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie ma sensu za to płacić, ale jeżeli ktoś chce... :)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 16 lutego 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jakos dziwnie bylo jak minal okres Premium wiec wykupilam :)

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 17 lutego 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem oplaca sie jesli ktos faktycznie duzo i dokladnie z niego korzyst :) pewne rzeczy naprawde sie przydaja i ulatwiają obserwacje cykli a jak ktos sie stara prawie 5 lat tak jak ja to chwyta sie wszystkiego byle sobie pomóc.

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lutego 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    Moim zdaniem oplaca sie jesli ktos faktycznie duzo i dokladnie z niego korzyst :) pewne rzeczy naprawde sie przydaja i ulatwiają obserwacje cykli a jak ktos sie stara prawie 5 lat tak jak ja to chwyta sie wszystkiego byle sobie pomóc.
    Ja staram sie ponad 5 lat i właśnie widze że ten program w niczym mi nie pomagał a wręcz przeciwnie gdybym się kierowała tym co pokazuje to ominełabym najbardziej płodny czas :/ OF nie wyznacza dobrze dni płodnych/niepłodnych (bez względu na to czy ma sie abonament czy nie) bo nie ma najważniejszej opcji do zaznaczenia (szczyt odjawu sluzu) na którym opiera sie praktycznie każda metoda rozpoznawania płodności.
    Moim zdaniem lepiej poznać metody rozpoznawania płodności najlepiej z pomoca osoby która się na tym zna niż bazować na zaprogramowanym systemie.
    Ale oczywiście to moje zdanie jeżeli ktos chce za to płacić to nie odradzam :)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może ktoś mi wytłumaczyć na czym polega stwierdzenie 'szczyt objawu śluzu'?

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 19 lutego 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    może ktoś mi wytłumaczyć na czym polega stwierdzenie 'szczyt objawu śluzu'?

    Wklejam najważniejsze info dot. szczytu śluzu z moich porad pamiętnikowych.

    "Szczyt śluzu występuje w ostatnim dniu kiedy śluz ma chociaż jeden objaw płodności:
    > rozciągliwy (wystarczy na 2-3 cm)
    > przezroczysty
    > daje uczucie śliskości/lubrykacji (nie gładkości) przy podcieraniu
    > może w tym śluzie pojawiać się domieszka krwi (jest to objaw prawidłowy).
    Śluz bardzo dobrej jakości jest podobny do białka jaja kurzego, ale to nie znaczy, że jeżeli daleko mu do białka jaja to jest zły. Wystarczy że np. jest przezroczysty, ale mało rozciągliwy wtedy w taki dzień można śmiało wyznaczyć szczyt śluzu albo jest np. białawy i rozciągliwyna conajmniej 2-3 cm.
    Wystarczy, że ma chociaż jeden objaw płodności np. przezroczysty albo tylko rozciągliwy (ale nie przezroczysty) albo daje tylko uczucie sliskości. Taki śluz jest dobrej jakości .
    Jeżeli jest taka sytuacja, że śluz tak samo dobrej jakości występuje przez kilka dni to dzień szczytu przypada na ostatni dzień z tych dni kiedy jest tak samo dobrej jakości czyli ma chociaż jeden objaw płodności (wymieniony wyżej)
    Dodam jeszcze tyle że np. w jeden dzień jest śluz jak białko jaja a w następnym jest białawy ale rozciągliwy to szczyt śluzu będzie tego kolejnego dnia bo ten białawy miał objaw płodności, bo był rozciągliwy).
    Krótko mówiąc szczyt śluzu to ostatni dzień śluzu który ma przynajmniej jeden objaw płodności.

    Wyznaczając dzień szczytu należy zwracać uwagę NIE na ilość tylko JAKOŚĆ śluzu.

    "SZCZYT OBJAWU ŚLUZU
    Tak bardzo ważny objaw na którym opiera się cała interpretacja cyklu. Wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych. Wyznaczanie przybliżonej owulacji. Praktycznie wszystko co najważniejsze a prawie każda na OF ten objaw olewa i nie przywiązuje wagi do niego.
    Nawet "najwspanialszy" OvuFriend który niby ma pomagać w zajściu w ciążę poprzez wyznaczanie dni płodnych.
    BEZ OBJAWU SZCZYTU ŚLUZU NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKŁADNEGO WYZNACZENIA DNI PŁODNYCH I NIEPŁODNYCH.
    Najpłodniejsze dni w cyklu to:
    > dzień przed szczytem śluzu
    > dzień szczytu śluzu
    > dzień po szczycie śluzu
    Owulacja występuje w dzień szczytu +/- 2 dni.

    I jak OF może dokładnie wyznaczać owulację czy dni płodne bez funkcji zaznaczenia tego objawu??? "

    I najważniejsze. DOKŁADNY DZIEŃ SZCZYTU SLUZU MOŻNA WYZNACZYĆ TYLKO PRZY DOKŁADNYM SPRAWDZANIU MINIMUM PODCZAS KAŻDEJ WIZYTY W WC.

    Najważneijsze informacje dot. interpretacji cyklu zamieściłam w tym wątku :)
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/zalamujacy-wykres-moze-jakas-madra-glowa-mi-podpowie-o-co-kaman,6397.html

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę:) dzieki Vanessa za wyjaśnienie:) po @ biorę się za badanie śluzu:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ