Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Odpowiedz

Jaki to sluz?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • juleczka22 Koleżanka

Wysłany: 29 października 2014, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak okreslilybyscie dziewczyny taki sluz :
    Rano jak sie budze jest go duzo (nie wyplywa na zewnatrz tylko siedzi w srodku), wodnisto-kremowego. Z uplywem czasu jest bialy, rozciagliwy na jakis 1/1,5 cm max i szybko sie rwie. Jednak w srodku uczucie sliskosci i naoliwienia. Dodam ze zawsze juz dawno (mam 24 dc, okolo 18dc byl juz sluz piekny rozciagliwy przezroczysty) bylabym po owulce. Okolo 8dc-12dc mialam zapalenie okolic pochwy (zaczerwienienie, piecznie, bol), ktore juz minely... Moze to to zapalenie tak mi namieszalo w cyklu?

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 października 2014, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    juleczka22 wrote:
    Jak okreslilybyscie dziewczyny taki sluz :
    Rano jak sie budze jest go duzo (nie wyplywa na zewnatrz tylko siedzi w srodku), wodnisto-kremowego. Z uplywem czasu jest bialy, rozciagliwy na jakis 1/1,5 cm max i szybko sie rwie. Jednak w srodku uczucie sliskosci i naoliwienia. Dodam ze zawsze juz dawno (mam 24 dc, okolo 18dc byl juz sluz piekny rozciagliwy przezroczysty) bylabym po owulce. Okolo 8dc-12dc mialam zapalenie okolic pochwy (zaczerwienienie, piecznie, bol), ktore juz minely... Moze to to zapalenie tak mi namieszalo w cyklu?
    to jest rozciagliwy, natomiast moglo Ci te zapalenie namieszac.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego