X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jestem tu nowa..czy mam szanse ?
Odpowiedz

Jestem tu nowa..czy mam szanse ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomożcie...jestem tu nowa i nie znam sie na tych wykresach... wy pewnie mi pomozecie :) Czy bym miała szanse zajść w tym cyklu w ciążę?
    2b3782dc815efa47f18e08ea13530a93.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 15:35

  • eViK_90 Koleżanka
    Postów: 60 8

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa jest zawsze. Ale Twój wykres nie mówi zbyt wiele. Mierz tempki codziennie o tej samej godzinie i uzupełniaj na bieżąco, wtedy będzie widać cokolwiek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 16:07

    Agis29 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy mogłam mieć owulacje? Nie wiedziałam ze trzeba codziennie mierzyć temperature zeby ovu wykrył :( teraz nie wiem czy miałam czy nie :( Nigdy nie zwracałam uwagi na to kiedy sa dni płodne a kiedy nie... 7 lat temu urodziłam dziecko i teraz po tych siedmiu zalezy mi bardzo zeby zajsc znowu :) czy jakoś po temperaturce mozna rozpoznac czy nie bardzo? do okresu mam jeszcze 7 dni na testy za wczesnie bo wychodzą negatywne :( Moze tak jest ze czym bardziej sie chce tym gorzej zajść :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agis29, przede wszystkim musisz mierzyć temp. rano zaraz po przebudzeniu, codziennie o tej samej porze. Tylko wtedy z wykresu można wyciągać jakieś wnioski. Test ciążowy dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, wcześniej nie ma sensu. Patrząc na śluz i szyjkę, owulacja mogła być koło 19/20dc, ale to tylko przypuszczenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2017, 12:55

    agnieszka011988 lubi tę wiadomość

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agis29 wrote:
    Pomożcie...jestem tu nowa i nie znam sie na tych wykresach... wy pewnie mi pomozecie :) Czy bym miała szanse zajść w tym cyklu w ciążę?
    2b3782dc815efa47f18e08ea13530a93.png

    Masz regularne cykle? Czy czasem jakiś odskok sie zdarzy i jest dłuższy /krótszy?
    Baaaaardzo orientacyjnie można obstawić okolice 20dc z racji innych objawów niż temperatura. Zeby miec tez do dyspozycji temperatura to musi ona byc mierzona regularnie bo inaczej niczego Ci nie pokaże. I o stałej porze. nie ma co mierzyć raz o 5 raz o 8 temperatury bo będą mocne wahania i dalej nic nie można będzie odczytać. Stała pora stale miejsce mierzenia rano przed wstaniem z łózka i będzie cos wiecej wiadomo ;) poki co zostało Ci...czekanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2017, 13:02

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ