X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy robi się hsg i laparoskopię?
Odpowiedz

Kiedy robi się hsg i laparoskopię?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MisKoala Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Jestem tu nowa, poradźcie proszę jakie są wskazania do hsg i laparoskopii - bo nie wiem to jest coś o co warto walczyć z lekarzem i siebie mężczyć...

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest sporo wątków na ten temat. Proponuje odkopać i poczytać ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam ze HSG warto robić jesli normalnie zdrowa para się stara o dziecko. U mnie nikt nawet by nie podejrzewał że moze być niedrożność i pewnie starałabym sie ze 2 lata zanim dostałabym skierowanie na HSG. Na szczęście trafiłam na lekarza który po wywiadzie w pierwszej kolejności kazał robić HSG, posiew i badania na infekcje.

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ