Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów która temperatura??
Odpowiedz

która temperatura??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • szyszynka Debiutantka
  Postów: 10 5

  Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  To mój pierwszy cykl z ovu.Mam wątpliwości odnośnie mierzenia temperatury.Dzis pierwsza mierzona temperatura o 7 rano bez wstawania to 36,77 po chwili zmierzyłam jeszcze raz i było już 36,80(mierzyłam microlife)...Zdziwiła mnie ta rozbieżnośc i zmierzyłam rtęciowym i było 36,7. Pomysłałam sobie no nie która jest właściwa...postanowiłam zmierzyc jeszcze raz elektronicznym i wyszło 36,64....eh wpisałam tą pierwsza mierzona ale sama już nie wiem... Jak myślicie która jest właściwa...?? Zaznaczę że codziennie o 7 rano mierze bez wstawania i wykonywania jakichkolwiek czynności:P

 • my.heart. Koleżanka
  Postów: 168 61

  Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja bym wpisała pierwszą. To ma byc pierwsza czynność jaką wykonujesz, bez żadnego wstawania, bez gwałtownyh ruchow itd

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ