Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów która temperatura??
Odpowiedz

która temperatura??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • szyszynka Debiutantka

Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl z ovu.Mam wątpliwości odnośnie mierzenia temperatury.Dzis pierwsza mierzona temperatura o 7 rano bez wstawania to 36,77 po chwili zmierzyłam jeszcze raz i było już 36,80(mierzyłam microlife)...Zdziwiła mnie ta rozbieżnośc i zmierzyłam rtęciowym i było 36,7. Pomysłałam sobie no nie która jest właściwa...postanowiłam zmierzyc jeszcze raz elektronicznym i wyszło 36,64....eh wpisałam tą pierwsza mierzona ale sama już nie wiem... Jak myślicie która jest właściwa...?? Zaznaczę że codziennie o 7 rano mierze bez wstawania i wykonywania jakichkolwiek czynności:P

• my.heart. Koleżanka

Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wpisała pierwszą. To ma byc pierwsza czynność jaką wykonujesz, bez żadnego wstawania, bez gwałtownyh ruchow itd

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego