Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów która temperatura??
Odpowiedz

która temperatura??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • szyszynka Debiutantka
  Postów: 10 5

  Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  To mój pierwszy cykl z ovu.Mam wątpliwości odnośnie mierzenia temperatury.Dzis pierwsza mierzona temperatura o 7 rano bez wstawania to 36,77 po chwili zmierzyłam jeszcze raz i było już 36,80(mierzyłam microlife)...Zdziwiła mnie ta rozbieżnośc i zmierzyłam rtęciowym i było 36,7. Pomysłałam sobie no nie która jest właściwa...postanowiłam zmierzyc jeszcze raz elektronicznym i wyszło 36,64....eh wpisałam tą pierwsza mierzona ale sama już nie wiem... Jak myślicie która jest właściwa...?? Zaznaczę że codziennie o 7 rano mierze bez wstawania i wykonywania jakichkolwiek czynności:P

 • my.heart. Koleżanka
  Postów: 168 61

  Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja bym wpisała pierwszą. To ma byc pierwsza czynność jaką wykonujesz, bez żadnego wstawania, bez gwałtownyh ruchow itd

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego