X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Moja szyjka zwariowala :D co brac pod uwagę?
Odpowiedz

Moja szyjka zwariowala :D co brac pod uwagę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 października 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy ;) badam szyjkę ładnych parę miesięcy i poza pojedynczymi wypadkami zawsze wiem jaka ona jest. Nir mam z nią większego problemu.
    Dzisiaj zdurniałam. Szyjkę badam rano, ale trochę po wstaniu żeby "się ułożyła" po spaniu. Po 1 dniu musiałam zmienić godzinę badania z 9 na 7.30 i teraz mierze o stałej wcześniejszej porze. I dzisiaj była ona średnio ułożona średnio otwarta i dość miękka. Ale miałam dzisiaj okazje zbadać ją dodatkowo po 9 i co? Całkiem miękka wyżej i otwarta całkowicie... Czy ona moze sie aż tak zmieniać? Wiem że wysokość może ale ona cala mi sie zmieniła i otworzyła w ciągu ok 2h... I co ja mam wpisać w ten swój wykresik? Wpisałam póki co ten wcześniejszy pomiar ale jesli ona aż tak sie zmienia to przecież patrząc rano jesteśmy płodne po 2h badając już nie. Zwariować można :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 10:24

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ