Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Moja szyjka zwariowala :D co brac pod uwagę?
Odpowiedz

Moja szyjka zwariowala :D co brac pod uwagę?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • terka Autorytet
  Postów: 9694 1966

  Wysłany: 12 października 2017, 10:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny pomocy ;) badam szyjkę ładnych parę miesięcy i poza pojedynczymi wypadkami zawsze wiem jaka ona jest. Nir mam z nią większego problemu.
  Dzisiaj zdurniałam. Szyjkę badam rano, ale trochę po wstaniu żeby "się ułożyła" po spaniu. Po 1 dniu musiałam zmienić godzinę badania z 9 na 7.30 i teraz mierze o stałej wcześniejszej porze. I dzisiaj była ona średnio ułożona średnio otwarta i dość miękka. Ale miałam dzisiaj okazje zbadać ją dodatkowo po 9 i co? Całkiem miękka wyżej i otwarta całkowicie... Czy ona moze sie aż tak zmieniać? Wiem że wysokość może ale ona cala mi sie zmieniła i otworzyła w ciągu ok 2h... I co ja mam wpisać w ten swój wykresik? Wpisałam póki co ten wcześniejszy pomiar ale jesli ona aż tak sie zmienia to przecież patrząc rano jesteśmy płodne po 2h badając już nie. Zwariować można :D

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 10:24

  https://www.maluchy.pl/li-73421.png
  Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
  21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ