Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Moja szyjka zwariowala :D co brac pod uwagę?
Odpowiedz

Moja szyjka zwariowala :D co brac pod uwagę?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • terka Autorytet
  Postów: 9694 1966

  Wysłany: 12 października 2017, 10:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny pomocy ;) badam szyjkę ładnych parę miesięcy i poza pojedynczymi wypadkami zawsze wiem jaka ona jest. Nir mam z nią większego problemu.
  Dzisiaj zdurniałam. Szyjkę badam rano, ale trochę po wstaniu żeby "się ułożyła" po spaniu. Po 1 dniu musiałam zmienić godzinę badania z 9 na 7.30 i teraz mierze o stałej wcześniejszej porze. I dzisiaj była ona średnio ułożona średnio otwarta i dość miękka. Ale miałam dzisiaj okazje zbadać ją dodatkowo po 9 i co? Całkiem miękka wyżej i otwarta całkowicie... Czy ona moze sie aż tak zmieniać? Wiem że wysokość może ale ona cala mi sie zmieniła i otworzyła w ciągu ok 2h... I co ja mam wpisać w ten swój wykresik? Wpisałam póki co ten wcześniejszy pomiar ale jesli ona aż tak sie zmienia to przecież patrząc rano jesteśmy płodne po 2h badając już nie. Zwariować można :D

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 10:24

  https://www.maluchy.pl/li-73421.png
  Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
  21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego