X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Moja szyjka zwariowala :D co brac pod uwagę?
Odpowiedz

Moja szyjka zwariowala :D co brac pod uwagę?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • terka Autorytet
  Postów: 9694 1966

  Wysłany: 12 października 2017, 10:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny pomocy ;) badam szyjkę ładnych parę miesięcy i poza pojedynczymi wypadkami zawsze wiem jaka ona jest. Nir mam z nią większego problemu.
  Dzisiaj zdurniałam. Szyjkę badam rano, ale trochę po wstaniu żeby "się ułożyła" po spaniu. Po 1 dniu musiałam zmienić godzinę badania z 9 na 7.30 i teraz mierze o stałej wcześniejszej porze. I dzisiaj była ona średnio ułożona średnio otwarta i dość miękka. Ale miałam dzisiaj okazje zbadać ją dodatkowo po 9 i co? Całkiem miękka wyżej i otwarta całkowicie... Czy ona moze sie aż tak zmieniać? Wiem że wysokość może ale ona cala mi sie zmieniła i otworzyła w ciągu ok 2h... I co ja mam wpisać w ten swój wykresik? Wpisałam póki co ten wcześniejszy pomiar ale jesli ona aż tak sie zmienia to przecież patrząc rano jesteśmy płodne po 2h badając już nie. Zwariować można :D

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 10:24

  https://www.maluchy.pl/li-73421.png
  Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
  21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ