X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów nie wiem jak mierzyc i co wpisywać help
Odpowiedz

nie wiem jak mierzyc i co wpisywać help

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam od paru dni mierze temp ale po wykresie widze gory i doliny ;)
    powiedzcie mam wpisac całą temp np 36,66 czy 36,6 bo chyba robie cos zle wpisuje calosc 36,66 , mierze rano pod paszka przed wstaniem z lozka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim nie mierz pod pacha. Wpisuj oczywiscie calosc. Mierz pod jezykiem lub w pochwie lub w tylku;) zawsze o tej samej godzinie przed wstaniem z lozka:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech ja mam jeden termometr więc nie higieniczne to bedzie a odkazanie chyba bez sensu, duza roznica jest miedzy temp pod pacha a pochwa lub ustami?

  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo duża różnica, kup drugi termometr, koszt zwykłego to ok 20zł i po sprawie.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzenie temperatury pod pachą jest bez sensu! Ja mam termometr elektroniczny, microlife czy jakoś tak, za 10 zł z apteki, wpisywałam zawsze pełną temperaturę z dwoma miejscami po przecinku. Codziennie rano w tym samym miejscu należy mierzyć jak dziewczyny już pisały, u mnie wygodniejsze było mierzenie tempki pod językiem, prawie zawsze o 7.00 rano. Do tego obserwacja śluzu -codziennie kilka razy dziennie oraz sprawdzanie położenia szyjki i wtedy można stwierdzić czy wykres to góry i doliny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzieki ja badac polozenia pochwy nie bede bo mam długie paznokcie a czytalam ze w ten sposob mozna uszkodzic delikatna blone

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia87 widzę że nie tylko moje cykle trwają "100 dni";)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje trwaja 31 dni wiec raczej normalnie;) a jesli Ci chodzi o ten cykl to po prostu przesunela mi sie owulacja bo bylam chora;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mozesz sie poswiecic i obciac paznokcie? Jak i wydac te 15zl na drugi termometr jesli sie starasz o dziecko:)

    M.M.K lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ