Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nieregularny tryb życia a wykres?
Odpowiedz

Nieregularny tryb życia a wykres?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Cytrynowa Przyjaciółka
  Postów: 61 33

  Wysłany: 21 listopada 2016, 23:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam,
  zaczynamy z mężem starania o dzidziusia. Chciałam zacząć mierzyć temperaturę, ale zastanawiam się czy to ma sens w moim przypadku... W mojej pracy każdy dzień to inna zmiana. Czasami zaczynam o 6 rano i po południu kończę, a czasami zaczynam popołudniu i w domu jestem ok. 1-2 w nocy. W zwiazku z tym nie sypiam regularnie, nie wstaję o tych samych godzinach - czasami pobudka o 5 rano, a czasami śpię do 11, żeby odespać. Czy może któraś z Was ma podobną sytuację życiową i prowadzi wykres? Czy wychodzi Wam coś czy lepiej sobie odpuścić? Dziękuję za odpowiedzi :)

  Kryptozoospermia

  7.2018 I ICSI :(

  2.2019 II ICSI :)

  5.11.2019 💙
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 22 listopada 2016, 17:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Temperaturę sobie odpuść, tutaj masz więcej jak mierzyć: https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/pomiar-temperatury,3.html#24

  Ale np. śluz czy położenie i twardość szyjki jak najbardziej możesz sprawdzać.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 listopada 2016, 12:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Też mam pracę zmianową ale mierzę temperaturę o 5.30. Jak idę na rano to o tej godzinie się budzę a jeśli idę na popołudnie to mam budzik ustawiony na tą godzinę, mierzę temperaturę i idę spać dalej. Nie raz zaśpię albo zapomnę zmierzyć temperaturę ale wtedy zaznaczam sobie na wykresie, że jest mierzona o innej godzinie. Może Ty też tak spróbuj?

 • Cytrynowa Przyjaciółka
  Postów: 61 33

  Wysłany: 25 listopada 2016, 13:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jako że to dopiero nasze początki, to z ciekawości mierze o tej, o której się budzę. A oprócz tego oczywiscie szyjka i śluz - uczę się ;) Choć obserwacje śluzu to zawsze prowadziłam, ale bez zapisywania - tak tylko, żeby byc mniej wiecej zorientowaną czy mam dni płodne czy też nie.

  Jak na wykresie wyjdą góry i doliny, to spróbuję Twojego sposobu Pyszczek - choć może i tak być ciężko, bo np . Raz w tyg wstaje o 5. Załóżmy, że ustalę czas pomiaru na 5, to w weekend kładąc się o 3 w nocy spać do 5 nie bedzie 3 godzin :( Może po prostu ustalę godzinę na późniejszą i w ten jeden dzień bede robić to wczesniej... Musze nad tym pomyśleć :)

  Kryptozoospermia

  7.2018 I ICSI :(

  2.2019 II ICSI :)

  5.11.2019 💙
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego