Odpowiedz
Forum > Temperatury, wykresy, płodność > Niska temperatura po owu
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 17 grudnia 2018, 12:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny może któraś z was tak miała że po owu temperatura nie chce rosnąć? Jestem niby 4 dni po owu ( 6 dni sądząc po owu potwierdzonej na usg) a moja temperatura spada i jest tak co miesiąc. Widziałam wykresy dziewczyn co pomimo że nie były w ciąży to temperatury po 37° czy to może być niski poziom progesteronu?

Lena85
Przyjaciółka
32

Wysłany: 17 grudnia 2018, 19:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zbadaj progesteron. Moze masz za niski? Najlepiej zrobic to 7-8 dni po owulacji.

Lena85
Przyjaciółka
32

Wysłany: 17 grudnia 2018, 19:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Chociaz mi tez tak spadala a progesteron wyszedl mi ponad 20 przy normie do 15.9
Wiec sama nie wiem.
Najwazniejsze zeby temperatury byly "nad kreska".

[konto usunięte]

Wysłany: 17 grudnia 2018, 19:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Będę musiała iść w nowym cyklu zbadać bo teraz to już raczej się nie zalapie na wizytę. No nic trzeba czekać chociaż nadzieję mam nikłe

Lena85
Przyjaciółka
32

Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Trzeba miec nadzieję. Ja tez rozczarowuje sie co miesiąc.
Ale jeśli to bedzie za niski progesteron to bardzo szybko mozna temu zaradzic. Bedzie dobrze. Trzymam kciuki

Lena85
Przyjaciółka
32

Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Joanna a ktory dzien cyklu u Ciebie?

Tele...79
Koleżanka
5

Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Joanna221 napisała:
Będę musiała iść w nowym cyklu zbadać bo teraz to już raczej się nie zalapie na wizytę. No nic trzeba czekać chociaż nadzieję mam nikłe
Patrzyłam na Twój wykres. Idz w czwartek,czyli w 7dpo do laboratorium i zbadaj progesteron prywatnie (zapłacisz ok.20zł.) Szkoda marnować cykl i czekać do następnego,a jak się okaże że masz problem z niedomogą lutealną to w następnym cyklu będziesz brać luteinę po owulacji i będzie ok.

21 cykl starań,rok temu CB, 2 m-ce pózniej PJP
Miovarian, Aromek, Duphaston.

Tele...79
Koleżanka
5

Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lena85 napisała:
Joanna a ktory dzien cyklu u Ciebie?
Naciśnij na Nick ,,Joanna221'' i tam Ci się wyświetli bieżący jej cykl,naciśnij ,,tak'' i zobaczysz jej cykl.

21 cykl starań,rok temu CB, 2 m-ce pózniej PJP
Miovarian, Aromek, Duphaston.

judysia86
Koleżanka
51

Wysłany: 18 grudnia 2018, 13:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tele...79 napisała:
Patrzyłam na Twój wykres. Idz w czwartek,czyli w 7dpo do laboratorium i zbadaj progesteron prywatnie (zapłacisz ok.20zł.) Szkoda marnować cykl i czekać do następnego,a jak się okaże że masz problem z niedomogą lutealną to w następnym cyklu będziesz brać luteinę po owulacji i będzie ok.

a ile dni bierze się luteinę po owulce?

"Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba"

gacka89
Autorytet
255

Wysłany: 18 grudnia 2018, 15:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zwykle 10 dni chyba, że lekarz każe inaczej.

be1afa98594bba9845a2bdd325814b87.png
HSG - oba drożne :-)
PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
wczesne dojrzewanie
Moje wyniki -ok
Wyniki nasienia -ok
ovarin

Paulina12
Znajoma
5

Wysłany: 22 grudnia 2018, 15:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć, miałem to. Tylko tymczasowo, wykonawca dwusuwowy. Może wynika to z zimna lub stresu. Nie znalazłem jeszcze odpowiedzi.

Szczęśliwа

Magda1992
Debiutantka
0

Wysłany: 29 grudnia 2018, 06:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Może któraś z Was pomoże mi w interpretacji mojego wykresu. No takie cuda mi się dzieją w tym cyklu że nie wiem jak to odczytać. Temperatura mierzona cały czas o tej samej godzinie, termometr sprawny.
https://enpr.pl/15243
Dzisiaj sutki zrobiły mi się takie tkliwe że przez ubranie czuje jak się o coś oprę. Mdłości mam od 16 DC i to napadowe co parę godzin potwornie mnie mdli i nagle odchodzi. Nie myślcie że urajam sobie ciążę ale może jest takies wytłumaczenie co mnie tak wzięło w tym cyklu.

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 grudnia 2018, 06:57

terka
Autorytet
1755

Wysłany: 29 grudnia 2018, 08:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Magda1992 napisała:
Witam. Może któraś z Was pomoże mi w interpretacji mojego wykresu. No takie cuda mi się dzieją w tym cyklu że nie wiem jak to odczytać. Temperatura mierzona cały czas o tej samej godzinie, termometr sprawny.
https://enpr.pl/15243
Dzisiaj sutki zrobiły mi się takie tkliwe że przez ubranie czuje jak się o coś oprę. Mdłości mam od 16 DC i to napadowe co parę godzin potwornie mnie mdli i nagle odchodzi. Nie myślcie że urajam sobie ciążę ale może jest takies wytłumaczenie co mnie tak wzięło w tym cyklu.

Ciężko określić cóż to za zawirowania. Zerklam też na poprzednie cykle (jest taka możliwość) i masz ogólnie ostre zygzaki i nie wiem czy to już w drugiej fazie tak się dzieje (nie wiem czy występuje u Ciebie ona bo po tych wykresach ciężko to określić) czy to cykle bezowulacyjne...

20170423040123.png
li-73332.png
Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
6.11 6200g, 64cm ----> 9.01 7200g, 67cm - - - - > 15.01 69cm :)

kwiatek5
Znajoma
0

Wysłany: 2 stycznia, 18:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Specjalistą nie jestem ale obserwację prowadzę od 12 lat i dla mnie to problemy hormonalne,nie widzę owulacji.

Mnie mdliło w ciąży oraz przy tabletkach antykoncepcyjnych czyli przy progesteronie.
Niedawno sama miałam mdłości po owulacji i nie wiem czy to na okres czy nie.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)