X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

OF a testy LH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie, mam wątpliwości.
    Już kolejny raz of zaznaczył mi owulację przed dniem, kiedy test lh by pozytywny.
    Domyślam się, że wynika to ze zmian tempki, ale nie rozumiem tego w kontekście testów lh. Przecież owu jest dopiero po pozytywnym teście lh.
    Jak myslicie, kiedy mam owu?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego jest przerywana linia..Jak ufasz testom owulacyjnym to licz że owulacja nastąpiła po pierwszym pozytywnym teście. mi też czasami źle wyznacza ale pamiętaj żę on wyznacza teoretycznie

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dlaczego jest przerywana..wiem, że testy bywają zawodne, ale żeby wyznaczać owu przed pozyt testem....nie jest to narzędzie doskonałe ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ