X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ovu nie może się zdecydować . Pomożecie?
Odpowiedz

Ovu nie może się zdecydować . Pomożecie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Wiesz co jest tyle artykułów w necie z tymi plemnikami jest różnie poniewaz jesli sa slabsze to krotko żyją i tez zależy od tego w jakim srodowisku maja przeżyć jeśli kwasbe to marne szanse na te 5dni
    twój bierze witaminy? U mnie ruszylo sie jak moh bral witaminy ale to ciąża pozamaciczna byla ha wtedy pracowałam po 12h i nocki tez byly wiec lecialam na ebergetykach moze to moja wina była bo o ci nie wiedzialam wtedy,do tych witamin dokaczyl cynk i teraz odrazu w pierwszym cyklu staran sie udalo bo musialam czekac 3miesiace

    tak, mój mąż od ponad roku bierze cynk, selen i nawet kwas foliowy (ponoć dobrze robi na nasienie i mężczyzni też powinni go brać). Poza tym prawie nie pije alko i nie pali papierosów. Miał robione badanie nasienia i wyszło super więc mysle ze z jego strony jest wszystko bez zarzutu.. :)

    ale masz racje, nigdy nic nie wiadomo, moze w moim organizmie plemniczki długo nie wytrwają :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 16:43

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A badalas prolaktyne progesteron fsh i LH?

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    A badalas prolaktyne progesteron fsh i LH?

    no jasne, już 4 lata temu i niedawno ponownie badałam (z nadzieją że coś się zmieniło).. moja historia jest dość zawiła i smutna... generalnie istnieją u mnie dwa problemy z płodnością: hormonalny i mechaniczny (brak jednego jajowodu). W październiku miałam usunięty jajowód w wyniku zmian spowodowanych wodniakiem. Jajowód niestety był zniszczony i gdyby został mogłoby dojśc do ciąży pozamacicznej - był całkowicie niedrożny. Jeśli chodzi o hormony to prolaktyne, tsh, i androgeny mam w porządku. Mam za to podwyższony estradiol i lh i lekko zaniżone fsh :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również łatwo nie miałam przeżyłam w październiku ciążę pozamaciczna opisalam w poronieniach tytuł ku przestrodze prócz jajowodu nie mam też jajnika i trafiłam na 3 lekarzy arcymonow w szpitalu

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Ja również łatwo nie miałam przeżyłam w październiku ciążę pozamaciczna opisalam w poronieniach tytuł ku przestrodze prócz jajowodu nie mam też jajnika i trafiłam na 3 lekarzy arcymonow w szpitalu

    przykro mi :( mi zachowali jajnik ale jaki z niego pożytek bez jajowodu :) jeszcze trudniej bo owulacja z tego jajnika oznacza brak szans.. oczywiscie teoretycznie bo w praktyce wszystko możliwe... znam historię od mojej lekarki o kobiecie której w wyniku raka zostawiono kawałek jednego jajnika i to wystarczyło do zajscia w ciążę... cuda się zdarzają :)

    w każdym razie lekko nie mamy, ale mam ogromną wiarę że się uda :) Tobie się udało mimo że masz jeden jajniczek, życzę Ci zdrowej ciąży i cudnego maleństwa :)

    Staraczka23 lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ