Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ovufriend wyznaczył owulacje a lekarz jej nie potwierdził co o tym myślicie ?
Odpowiedz

Ovufriend wyznaczył owulacje a lekarz jej nie potwierdził co o tym myślicie ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2014, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy lekarz mógł się pomylić? w tym cyklu wcześniej miałam owulkę Oczywiście jak wogóle była ... miałam dziwne objawy przed owulacją bół głowy piersi bardzo bolały zołądek .. a teraz juz po owul/ mam wrażliwe sutki no i biegunka od dwuch dni . czy mogło wreszcie się coś udać czy miał ktos objawy podobne?

6865b8b0a68b7b6a2e462a9098da6f01.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 08:56

• Madzik82 Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzylabym bardziej badaniu usg niz wyliczeniom komputera... :/

agika88 lubi tę wiadomość

Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2014, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja wiem ale ta szyjka była taka jak na owulacje .. a lekarka zrobiła usg później

• Madzik82 Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli mialas pekniety pecherzyk to powinna widziec plyn w zatoce. Po wykresie wyglada na to, ze byla! Chyba pozostaje Ci czekac na @. Trzymam kciuki :)

Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Asta Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 a skąd ta pewność, że wykres pokazuje, że była?
    Hiacynta99 z wykresu wygląda na to, że jesteś jeszcze w trakcie dni płodnych. Obserwuj u siebie śluz i spróbuj określić kiedy nastąpił jego szczyt. Być może to co zaobserwowałaś było próbą owulacji - zanim do niej dojdzie organizm może podejmować kilka prób jajeczkowania. Być może lekarz błędnie ocenił to co zobaczył (spotkałam się już z przypadkami, gdy według lekarza nie doszło do owulacji, a potem była ciąża), ale może być też tak, że próba owulacji, którą u siebie zaobserwowałaś była jednak nieudanym podejściem i teraz organizm szykuje się do kolejnego.

Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Ezia90 Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 23:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie sie wydaje ze jeszcze nie było owulacji i lekarz raczej sie nie mylił. Poza tym OF wyznaczył dopiero tzw niepewną owulacje przerywana linia. Musisz czekac na rozwoj sytuacji ;)

dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • la Autorytet

Wysłany: 10 maja 2014, 02:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovufrend to tylko program, badanie USG jest bardziej wiarygodne. Wierzyłabym USG.

Staramy się od stycznia 2013
    OjB0p2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego