X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Owulacja a wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Jestem tu nowa i nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi wykresami itd... nigdy nie mierzyłam temp.ani nie robilam wykresu bo nie bylo takiej potrzeby,dzisiaj mam blizniaki ale juz duze chłopaki po 7 lat.I pytanie brzmi jak wyglada wykres gdy zbliza sie owulacja? Czy po temperaturze mozna sie domyślić ze to sie zbliza?? Zaczynają bolec mnie jajniki :) 775fd85b5baec4cfd20fd446f5f23432.png

    Czekając na Ciebie...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierz temperaturę, sprawdzaj śluz, możesz badać szyjkę :) Sama próbuje i widzę, że sama temperatura nie wystarczy.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca, mierz dalej bo na razie nic nie widać, trochę górki i dołki. Każdy ma pewnie trochę inaczej, mi np na kilka dni przed owulacją spada mocno temperatura poniżej 36, potem rośnie ale ja nigdy nie ma więcej niż 36,8. Owulację bardziej widać po śluzie, najbardziej rozciągliwy to dzień owulacji, po owulacji nie powinno już być śluzu płodnego.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam bardzo dziwną sytuację, Zaczęłam pić zioła ojca Sroki w 5dc, dzisiaj mam 9dc w wczoraj test owulacyjnh wyszedł mi pozytywny. Śluz wodnisty i bardzo mało A po wykresie ja nic nie widzę. Testy obu zrobiłam dwa i trzeci z innej firmy i wszystkie pozytywne. To przez te zioła tak mi się mogło dziwnie porobić? Czy w ogóle po temp widać owulacje?

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi, udostępnij wykres lub popraw coś w linku bo nie da się wejść

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cosik dziwnego się powklejało,ale chyba juz powinno się teraz otworzyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 23:42

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ovu 23 grudnia? Tak mi to trochę wygląda :) czasem tempka idzie wcześniej do góry z tego co wiem, chociaż też tu od niedawna jestem ;)

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    775fd85b5baec4cfd20fd446f5f23432.png


    jest szansa?? pokazuje ze owulacja ale dzień niepłodny ..jak to rozumiec?

    Czekając na Ciebie...
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy Waszym zdaniem to jest cykl bezowulacyjny? Coś się chyba zaczęło i zdechło.. Na usg miałam dojrzewający pęcherzyk w 6 dc i endometrium 6 mm. To znaczy że nie pękł, nie urósł?

    c1e89eea6929fee0dd80e35aa9f5a709.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 09:44

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca sie 88 wrote:


    jest szansa?? pokazuje ze owulacja ale dzień niepłodny ..jak to rozumiec?

    Chyba za wcześnie Ci wyznaczył, moim zdaniem owu na dni płodne własnie przypada. Linia jest przerywana więc chyba to jeszcze może poprawić :)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buu nic nie rozumiem... to moj 2 cykl starań po odstawieniu tabletek... poprzedni byl bez owulacji a ten jakiś dziwny..niby wyznaczył owulacje ale śluz byl L I K ..nie był raczej płodny...mam nadzieje ze jakimś cudem sie uda... ale nie mam zadnych objawów na owulacje...miałam tylko 2 dni przed wyznaczonym ovu czy tak tez moze byc? czy bez objawowo owulacja tez ?

    Czekając na Ciebie...
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja może być bez żadnych objawów, nawet czasem może się zdarzyć, że śluz na to nie wskazuje, tylko wtedy plemniki mają cięższe warunki. Tym bardziej po tabletkach może być różnie. Sama odstawiłam jakieś 2 miesiące temu ;)

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak ci idzie po odstawieniu? starasz sie? jak to u ciebie wyglada?? Ja jak dostane okres to po nim ide porobic badania ...czasami warto wiedziec co w ogranizmie siedzi... chyba ze @ nie przyjdzie :P hihi

    Czekając na Ciebie...
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie wyszło w dwóch cyklach po odstawieniu, tzn tuż po i w poprzednim cyklu i musimy starania odłożyć na później. Teraz chyba sprawdzimy plemniki męża, bo wolę wiedzieć wcześniej jeśli coś jest z nimi nie tak, a niestety mam podstawy żeby tak myśleć. Ale mam nadzieję że jednak jest ok :)

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ