X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Owulka - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :)
Odpowiedz

Owulka - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie do zorientowanych w temacie bo sama się trochę gubię w moim aktualnym wykresie. Czy to możliwe, że owulacja była 16 dc? Po raz pierwszy od kiedy prowadzę wykres, czyli od 8 miesięcy mam taki dziwny wykres, OF nie wykrył owulacji i ja sama też przeczuwam, że trafił mi się cykl bezowulacyjny. Zastanawiam mnie jednak to, że 16. dc miałam ból owulacyjny i rozciagliwy śluz a "po" ogólnie temperatura wzrosła z tym, że co drugi dzień spada dość znacznie. Niestety testy owu poszły w odstawkę i monitoringu też nie miałam :( Być może organizm przygotowywał sie do ovu ale z jakiegoś powodu ona nie wystąpiła? Może ktoś mądry się wypowie czy jest szansa, że oula była :) będę wdzięczna

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie wyglada ze nie było owulacji bo temperatura wzrasta.

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy była czy nie to OF nigdy nie powie, może co najwyżej wyznaczyć skok (co trzeba samemu weryfikować, bo zdarzają się błędy) i stwierdzić, że miałaś dwufazowy cykl. Twój cykl wygląda faktycznie dość osobliwie. Szczyt śluzu miałaś w 17 dc (choć to się może zmienić, więc obserwuj go dalej). Jeżeli dalsze tempki będą wysokie (tzn. powyżej 36,58 z 17 dc) i nie zaobserwujesz śluzu typu bardziej płodnego, to powiedziałabym że granicę powinnaś postawić 18 dc. Wtedy temp z 20 dc należałoby potraktować jako jednorazowy spadek w fazie lutealnej.

    Co do testów, to one pokazałyby Ci dokładnie to samo - że organizm przygotowywał się do owulki, ale nie wiadomo czy była.

    apaczka lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz Justeck i owulacja była 18 dc. Może jeszcze nie wszystko stracone :)

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usunęłam z wykresu 3 pierwsze pomiary - 4, 5, 6 dc i program wyznaczył mi to co wyznacza na 18 dc ;) pożyjemy zobaczymy :)

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ