X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres, brak oczywistego potwierdzenia owulacji.proszę o interpretacje
Odpowiedz

Pierwszy wykres, brak oczywistego potwierdzenia owulacji.proszę o interpretacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • askabadaha89 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, to moj pierwszy wyjres i boje sie, ze nie milam owu, ponieważ teperatura zaraz po mi spadła, jesli chodzi o śluz też sprawa chyba wygląda u mnie średnio https://ovufriend.pl/graph/933a9d25eb7f347cb756f40301073d30

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 14:42

    askabadaha89
  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj:) chciałabym Ci pomóc ale sama za bardzo tego nie rozumiem.. Ja również dopiero zaczęłam prowadzić tu swój pierwszy wykres, ale widzę że mamy podobną sytuację. Wydaję mi się , że za mało masz czynników jakie wskazywałyby na owulację. Problem może być ze śluzem, a może owulacja dopiero przed Tobą? Mi na początku ovufriend wskazywał owulację w inny dzień a póżniej kreseczki przerywane przeskoczyły na inny dzień cyklu, także i u Ciebie może się coś zmienić:) Obserwuj uważnie swoje ciało i śluz;)

    PERELKA175
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 30 listopada 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    askabadaha89: dlaczego nie notujesz codziennie śluzu?
    Proponuję skorzystać z testów owulacyjnych, sporo ułatwiają. Plus temperatura po owulce może się wahać, byle nie spadła do linii temperatur sprzed niej :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • askabadaha89 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 30 listopada 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike- jakoś chyba nie zbyt idzie mi ocena śluzu.Więc jak ocenisz ten wykres?dzien po owu ustalonej tutaj test wyszedł pozytywny

    askabadaha89
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura nie spełnia warunków skoku.

    FITop1.png
  • askabadaha89 Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli owulacji nie było?

    askabadaha89
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ