Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres, brak oczywistego potwierdzenia owulacji.proszę o interpretacje
Odpowiedz

Pierwszy wykres, brak oczywistego potwierdzenia owulacji.proszę o interpretacje

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • askabadaha89 Znajoma

Wysłany: 30 listopada 2013, 14:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, to moj pierwszy wyjres i boje sie, ze nie milam owu, ponieważ teperatura zaraz po mi spadła, jesli chodzi o śluz też sprawa chyba wygląda u mnie średnio https://ovufriend.pl/graph/933a9d25eb7f347cb756f40301073d30

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 14:42

askabadaha89
  • PERELKA175 Koleżanka

Wysłany: 30 listopada 2013, 16:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj:) chciałabym Ci pomóc ale sama za bardzo tego nie rozumiem.. Ja również dopiero zaczęłam prowadzić tu swój pierwszy wykres, ale widzę że mamy podobną sytuację. Wydaję mi się , że za mało masz czynników jakie wskazywałyby na owulację. Problem może być ze śluzem, a może owulacja dopiero przed Tobą? Mi na początku ovufriend wskazywał owulację w inny dzień a póżniej kreseczki przerywane przeskoczyły na inny dzień cyklu, także i u Ciebie może się coś zmienić:) Obserwuj uważnie swoje ciało i śluz;)

PERELKA175
  • Unlike Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2013, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    askabadaha89: dlaczego nie notujesz codziennie śluzu?
    Proponuję skorzystać z testów owulacyjnych, sporo ułatwiają. Plus temperatura po owulce może się wahać, byle nie spadła do linii temperatur sprzed niej :)

Anoolka lubi tę wiadomość

48f411ed51.png
  • askabadaha89 Znajoma

Wysłany: 30 listopada 2013, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike- jakoś chyba nie zbyt idzie mi ocena śluzu.Więc jak ocenisz ten wykres?dzien po owu ustalonej tutaj test wyszedł pozytywny

askabadaha89
  • zielarka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2013, 23:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura nie spełnia warunków skoku.

FITop1.png
  • askabadaha89 Znajoma

Wysłany: 2 grudnia 2013, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli owulacji nie było?

askabadaha89
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego