X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres i prośba o pomoc
Odpowiedz

Pierwszy wykres i prośba o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • malinka5020 Koleżanka
    Postów: 39 10

    Wysłany: 26 lutego 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta jedna nad linią 36.6? linia jest na poziomie 36.5 a mam jedną 36.6 a pominęło ją w wyznaczabiu linii, ciekawa jestem dlaczego żebym wiedziała na czym to polega ;-) Dziękuję Ci za odpowiedź ;-)

    [img]http://
    www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20614[/img]

  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 3 marca 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ;) jestem tu pierwszy raz i trudnosci z interpretacja . Znajdzie sie jakas zyczliwa kobietaka ktora pomoze zinterpretowac moj wykres ?
    tak wiem . to tylko jeden cykl i to nie caly . Ale sie niecierpliwie ;)

    Łączmy się ;)

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 3 marca 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstaw wykresik w swój podpis :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 6 marca 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm . zebym ja wiedziala jak to uczynic ;)
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2013, 08:16

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 6 marca 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najpierw wchodzisz w zakładkę moje ovu-->bieżący wykres-->pod nim masz zakładki wydruku i udostępnij wykres,wchodzisz w zakładkę udostępnij wykres-->następnie wchodzisz w zakładkę wkres na tablicy i zaznaczasz kto może zobaczyć twój wykres-->potem obok wchodzisz w miniaturkę,naciskasz po załadowaniu niebieską ikonkę kopiuj
    >wracasz do bierzącego wykresu,w górnym prawym rogu masz ustawienia--->wchodzisz w zakładkę społeczność--->naciskasz prawy przycisk myszy i w twój podpis na forum wklejasz skopiowany link(niebieska ikonka kopiuj)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 6 marca 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje że pomogłam i nie napisałem tego strasznie zagmatwale :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 7 marca 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje bardzo za pomoc ;) mi sie udało ;)
    Jest ktoś na tyle rozeznany zeby 'ogarnac' ten moj wykres;)?

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 7 marca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może miałaś owulację między 15 a 17 dniem, ale niestety masz sporo luk w pomiarach, co uniemożliwia, a na pewno znacznie utrudnia, interpretację. Żeby z wykresu dało się coś wiarygodnego wyczytać, trzeba sumiennie codziennie badać przynajmniej dwa kryteria (np. temperaturę i śluz) (a najlepiej jeszcze badanie szyjki, albo testy owu).
    Na razie masz wpisanych za mało kryteriów. Można tylko zgadywać.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 7 marca 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z mauysią musisz podawać więcej informacji w przyszłości(czego oczywiście nie życzę)no nic początkująca_starająca trzymam kciuki :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 7 marca 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem info malo :( ale to tylko dlatego , że mam wrazenie ze moja szyjka jest ciagle taka sama (rozni sie jedynie po okresie ;/ )

    a co do sluzu .po okresie brak . nastepnie pojawia sie lepki, grudkowaty. Potem czuje go przy badaniu szyjki i wygladem przypomina MLEKO . i to MLEKO utrzymuje sie praktycznie caly czas zmienia sie jedynie ilosc .

    z tego tzw mleka zauwazylam zmiane dopiero teraz na rozciagliwy .
    Pozdrawiam i dziekuje ;) fajnie tu :)

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 marca 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tak patrzę na twój wykres to ovl miałaś chyba 14 .....oglądnij sobie filmiki w zakładce moja ovu --->interpretacja wykresu mnie to pomogło i myślę że w miarę możliwości to ogarniam :P,chodz też temp różnie mierze ze względu na nieunormowany czas pracy

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 marca 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pod swoim wykresem z prawej str tym razem masz zakładkę więcej o wykresie i tam wszystko fajnie masz wyjaśnione ....polecam :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane to moj pierwszy cykl z Ovu i z Wami :) Witam na tym forum bo mam problem . . . jedna z forumowiczek napisala mi,ze mam wszystkie temperatury ignorowane???dlaczego???nie potrafie znalezc zadnej informacji na ten temat :(
    Pomozcie :(

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 16 marca 2013, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczyny mam do was ogromną prosbe jest to mój pierwszy cykl z wami wytłumaczcie mi dlaczego ovu wyznaczylo mi owulacje na 13 marca jesli test wyszedł negatywny.Nic z moich objawó nie wskazywalo ze mam owulacje.Jeszcze małpke przesuneło mi z niedzieli 24 na czwartek 28.Moje cykle są regularne co 28 29 dni,i wiem że jesli ta cholera @ przyjdzie to w niedzielę.Już sie martwie bo jesli faktycznie owulacje miałam 13 to chyba znów sie nie udało.Zerknijcie na mój wykres prosze.

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • PatiKo Debiutantka
    Postów: 13 15

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok temperatury może nastąpić do czterech dni po owulacji, więc mogłaś mieć owu 14 lub 15 dc. Nie ma możliwości dokładnego podania dnia, możemy tylko mówić o okresie okołoowulacyjnym. Program jak to program, ma wklepane swoje dane i nich się trzyma. Jeśli okresy miałaś zawsze regularne to za trzy-cztery dni powinno być coś wiadomo :) Powodzenia!

    karoam lubi tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKo wrote:
    Skok temperatury może nastąpić do czterech dni po owulacji, więc mogłaś mieć owu 14 lub 15 dc. Nie ma możliwości dokładnego podania dnia, możemy tylko mówić o okresie okołoowulacyjnym. Program jak to program, ma wklepane swoje dane i nich się trzyma. Jeśli okresy miałaś zawsze regularne to za trzy-cztery dni powinno być coś wiadomo :) Powodzenia!

    Patiko ma racje- mozemy mowic tylko o okresie okoloowulacyjnym. Najpewniejszym sposobem okreslenia momentu wystapienia owu jest monitoring u gina ale nie kazdy ma na to czas i kase ;)

    PatiKo lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ