X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pierwszy wykres i prośba o pomoc
Odpowiedz

Pierwszy wykres i prośba o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • malinka5020 Koleżanka
    Postów: 39 10

    Wysłany: 26 lutego 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta jedna nad linią 36.6? linia jest na poziomie 36.5 a mam jedną 36.6 a pominęło ją w wyznaczabiu linii, ciekawa jestem dlaczego żebym wiedziała na czym to polega ;-) Dziękuję Ci za odpowiedź ;-)

    [img]http://
    www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20614[/img]

  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 3 marca 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ;) jestem tu pierwszy raz i trudnosci z interpretacja . Znajdzie sie jakas zyczliwa kobietaka ktora pomoze zinterpretowac moj wykres ?
    tak wiem . to tylko jeden cykl i to nie caly . Ale sie niecierpliwie ;)

    Łączmy się ;)

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 3 marca 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstaw wykresik w swój podpis :)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 6 marca 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm . zebym ja wiedziala jak to uczynic ;)
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2013, 08:16

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 6 marca 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najpierw wchodzisz w zakładkę moje ovu-->bieżący wykres-->pod nim masz zakładki wydruku i udostępnij wykres,wchodzisz w zakładkę udostępnij wykres-->następnie wchodzisz w zakładkę wkres na tablicy i zaznaczasz kto może zobaczyć twój wykres-->potem obok wchodzisz w miniaturkę,naciskasz po załadowaniu niebieską ikonkę kopiuj
    >wracasz do bierzącego wykresu,w górnym prawym rogu masz ustawienia--->wchodzisz w zakładkę społeczność--->naciskasz prawy przycisk myszy i w twój podpis na forum wklejasz skopiowany link(niebieska ikonka kopiuj)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 6 marca 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje że pomogłam i nie napisałem tego strasznie zagmatwale :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 7 marca 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje bardzo za pomoc ;) mi sie udało ;)
    Jest ktoś na tyle rozeznany zeby 'ogarnac' ten moj wykres;)?

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 7 marca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może miałaś owulację między 15 a 17 dniem, ale niestety masz sporo luk w pomiarach, co uniemożliwia, a na pewno znacznie utrudnia, interpretację. Żeby z wykresu dało się coś wiarygodnego wyczytać, trzeba sumiennie codziennie badać przynajmniej dwa kryteria (np. temperaturę i śluz) (a najlepiej jeszcze badanie szyjki, albo testy owu).
    Na razie masz wpisanych za mało kryteriów. Można tylko zgadywać.

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 7 marca 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się z mauysią musisz podawać więcej informacji w przyszłości(czego oczywiście nie życzę)no nic początkująca_starająca trzymam kciuki :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • poczatkujaca_starająca Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 7 marca 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem info malo :( ale to tylko dlatego , że mam wrazenie ze moja szyjka jest ciagle taka sama (rozni sie jedynie po okresie ;/ )

    a co do sluzu .po okresie brak . nastepnie pojawia sie lepki, grudkowaty. Potem czuje go przy badaniu szyjki i wygladem przypomina MLEKO . i to MLEKO utrzymuje sie praktycznie caly czas zmienia sie jedynie ilosc .

    z tego tzw mleka zauwazylam zmiane dopiero teraz na rozciagliwy .
    Pozdrawiam i dziekuje ;) fajnie tu :)

    21112fe64dc3e5fc4175e8d439f56721.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 marca 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tak patrzę na twój wykres to ovl miałaś chyba 14 .....oglądnij sobie filmiki w zakładce moja ovu --->interpretacja wykresu mnie to pomogło i myślę że w miarę możliwości to ogarniam :P,chodz też temp różnie mierze ze względu na nieunormowany czas pracy

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 8 marca 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pod swoim wykresem z prawej str tym razem masz zakładkę więcej o wykresie i tam wszystko fajnie masz wyjaśnione ....polecam :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane to moj pierwszy cykl z Ovu i z Wami :) Witam na tym forum bo mam problem . . . jedna z forumowiczek napisala mi,ze mam wszystkie temperatury ignorowane???dlaczego???nie potrafie znalezc zadnej informacji na ten temat :(
    Pomozcie :(

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 16 marca 2013, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć dziewczyny mam do was ogromną prosbe jest to mój pierwszy cykl z wami wytłumaczcie mi dlaczego ovu wyznaczylo mi owulacje na 13 marca jesli test wyszedł negatywny.Nic z moich objawó nie wskazywalo ze mam owulacje.Jeszcze małpke przesuneło mi z niedzieli 24 na czwartek 28.Moje cykle są regularne co 28 29 dni,i wiem że jesli ta cholera @ przyjdzie to w niedzielę.Już sie martwie bo jesli faktycznie owulacje miałam 13 to chyba znów sie nie udało.Zerknijcie na mój wykres prosze.

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • PatiKo Debiutantka
    Postów: 13 15

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok temperatury może nastąpić do czterech dni po owulacji, więc mogłaś mieć owu 14 lub 15 dc. Nie ma możliwości dokładnego podania dnia, możemy tylko mówić o okresie okołoowulacyjnym. Program jak to program, ma wklepane swoje dane i nich się trzyma. Jeśli okresy miałaś zawsze regularne to za trzy-cztery dni powinno być coś wiadomo :) Powodzenia!

    karoam lubi tę wiadomość

  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatiKo wrote:
    Skok temperatury może nastąpić do czterech dni po owulacji, więc mogłaś mieć owu 14 lub 15 dc. Nie ma możliwości dokładnego podania dnia, możemy tylko mówić o okresie okołoowulacyjnym. Program jak to program, ma wklepane swoje dane i nich się trzyma. Jeśli okresy miałaś zawsze regularne to za trzy-cztery dni powinno być coś wiadomo :) Powodzenia!

    Patiko ma racje- mozemy mowic tylko o okresie okoloowulacyjnym. Najpewniejszym sposobem okreslenia momentu wystapienia owu jest monitoring u gina ale nie kazdy ma na to czas i kase ;)

    PatiKo lubi tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ