X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów plamienie 3 dni przed okresem
Odpowiedz

plamienie 3 dni przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M85 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 6 października 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miałam piękny wykresik byłam pełna nadzieji aż tu w 25 dniu cyklu brązowe plamienie, nie ciągłe tylko kilkukrotne trwa już drugi dzień, a przy tym klujacy ból w jajniku oczywiście zapisałam się do lekarza i czekam na @ zobaczymy czy przyjdzie
    Zdarza mi Się to pierwszy raz zastanawiam sie czy to znowu nie nadzerka miałam już 2 razy i 2 razy wymrazana ale objawów nie było żadnych wtedy,może ktoś miał podobne objawy i mnie uspokoi bo schizuje już aha dodam ze test negatywny

    2d4d6e507b.png
    Nasz:empty.gifcykl po przerwie
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 6 października 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia w drugiej fazie, przed spodziewaną @ mogą świadczyć o mniejszym wydzielaniu progesteronu. Jeśli to pierwszy taki przypadek to nie ma się co martwić, przy kolejnych warto wybrać się do gina.

    gigsa lubi tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • M85 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 7 października 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam dzisiaj okres, standardowo powinnam dostac dopiero jutro (pierwszy raz od dłużsszego czasu nieregularny okres- zawsze mam co 28) ból niesamowity ledwo siedzę, wziełam 3 nospy. Uczucie jakby mi coś miało zaraz pęknąć w środku i kłujący ból, promieniuje do pleców- miewam bolesne miesiączki ale ta jest szczytem szczytów. Już bym chciala być po wizycie u gin :(

    2d4d6e507b.png
    Nasz:empty.gifcykl po przerwie
  • Albuera Znajoma
    Postów: 23 78

    Wysłany: 7 października 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M85 ja miałam takie plamienia z powodu polipów macicy. Miałam histeroskopię, ale nadal plamię. Gin mówi, że to blizny powodują plamienia. Też miałam bardzo bolesne miesiączki, a po zabiegu trochę się uspokoiło. Napisz jak po wizycie u gin.

    f2w3rjjgbec27voi.png
  • m@lena Debiutantka
    Postów: 10 14

    Wysłany: 7 października 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam i mój ginekolog przepisał mi luteinę, okaże się tak naprawdę za kilka dni czy działa:)

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 8 października 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam plamienia na kilka dni przed @. Dostałam luteinę i pomogło :)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 9 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam takie plamienia zawsze na 3-1 dnia przed @
    wszystkie badania mam ok
    lekarze powiedzieli, że taka moja uroda

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ