Odpowiedz

pomiary w skrócie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • *Sylwia Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2017, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje pomocy. Od niedawna próbuję mierzyć temperaturę i besemerować objawy itp. Wyszłam już z wprawy po długiej przerwie i nie pamiętam dokładnie co i jak.
    4 wyższe temperatury oznaczają okres po owulacji? Czy ten czwarty dzień jest już bezpieczny jeśli chodzi o dni niepłodne? Oczywiście biorę pod uwagę śluz - nie jest on niestety jednoznaczny no ale przyjmijmy, że umiem go odrózniać :-)

Proszę o pomoc. Zerkniecie na mój wykres?

atdcanliv9ygvyve.png
    atdcx1hprp2ewink.png
  • Kara93 Ekspertka

Wysłany: 16 lutego 2017, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co ja czytałam to po trzydniowym wzroście kolejne dni są bezpieczne

♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego