X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 30 marca 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scandi90 wrote:
    Teoretycznie może być jeszcze za wcześnie. Czytałam o przypadkach w których test wychodził dopiero po kilku lub kilkunastu dniach po terminie @.
    Dajesz mi nadzieję :). W sumie póki @ nie ma to wszystko może się zdarzyć :). Zrobię jeszcze w środę to niby będzie 18 tpo

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy kciuki :))

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Piszę do Was bo mam problem, a raczej zastanawiam się czy taki skok temperatury jest normalny w 2 fazie? Staramy się 7 cykl i to pierwszy taki "dziwny wykres". Dodam że w tym samym dniu w noy zalały mnie mega poty czułam się słabo, następnego dnia jak ręką odjął. Czy wskazuje to na cykl 3 fazowy? Czy może jest szansa na dzidzie?:)

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    Cześć dziewczyny. Piszę do Was bo mam problem, a raczej zastanawiam się czy taki skok temperatury jest normalny w 2 fazie? Staramy się 7 cykl i to pierwszy taki "dziwny wykres". Dodam że w tym samym dniu w noy zalały mnie mega poty czułam się słabo, następnego dnia jak ręką odjął. Czy wskazuje to na cykl 3 fazowy? Czy może jest szansa na dzidzie?:)
    A dlaczego masz aż do 7 kwietnia temperatury skoro dziś jest 2gi? Miałaś duży skok ale zaraz ci drastycznie spadła. Gdyby to była ciąża to by się utrzymalo. Chociaż i tak jest 37 st. Ale widzę że w pierwszej fazie też masz wysokie. Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test. Ja w pierwszej ciąży nie miałam wcale skoku trojstopniowego a ciąża i tak była :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny niestety dostałam dziś w nocy okres

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 długo się staracie? Może majówka Was pozytywnie zaskoczy;)) na moim profilu jest normalnie 2 kwietnia a na wykresie udostępnionym przesunięcie o 5 dni... nie mam pojęcia dlaczego. Właśnie też mnie dziwi ten duży spadek... zostaje czekać..

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Cantwait Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, proszę poradzcie mi coś.zaczęłam przygode z mierzeniem temperatury w tym cyklu dlatego nie mam porownania i moze martwie sie na zapas. Powiedzcie mi moje drogie kolezanki czy to normalne, że mam taka wysoką temperature? Konczy mi sie okres (choć i tak trwa dzień za długo) a moja temepratura waha się 36.9-36.7 :/ Dziś rano obudziłam się o 5 i wskazywała 36.68 a o 8 (zawsze o ten mierze) juz 36.83. Może nastawiać budzik na wcześniej to bedzie lepiej? Prosze poradzcie cos. Dziekuje z gory z odpowiedzi

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    Girl25 długo się staracie? Może majówka Was pozytywnie zaskoczy;)) na moim profilu jest normalnie 2 kwietnia a na wykresie udostępnionym przesunięcie o 5 dni... nie mam pojęcia dlaczego. Właśnie też mnie dziwi ten duży spadek... zostaje czekać..
    W sumie dopiero od tego cyklu zaczynamy się starać o drugie bo wcześniej były tylko stosunki przerywane więc małe szanse na ciąże ale jednak niby były jakieś :p a dopiero teraz się zabierzemy wlasciwie za robotę więc zobaczymy

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cantwait wrote:
    hej dziewczyny, proszę poradzcie mi coś.zaczęłam przygode z mierzeniem temperatury w tym cyklu dlatego nie mam porownania i moze martwie sie na zapas. Powiedzcie mi moje drogie kolezanki czy to normalne, że mam taka wysoką temperature? Konczy mi sie okres (choć i tak trwa dzień za długo) a moja temepratura waha się 36.9-36.7 :/ Dziś rano obudziłam się o 5 i wskazywała 36.68 a o 8 (zawsze o ten mierze) juz 36.83. Może nastawiać budzik na wcześniej to bedzie lepiej? Prosze poradzcie cos. Dziekuje z gory z odpowiedzi
    Po pierwsze jak krwawisz to nie mierzy temperatury bo to raz niehigieniczne a dwa bez sensu. Trochę wysoka ale może masz po prostu wysokie. Zacznij mierzyć tak moze 8 dc, wszystko zależy jak długie masz cykle? Jejku czasami krwawie trwa 4 dni czasami 6 i to nie jest powód do niepokoju, pierwszy faza jest zmienna

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cantwait wrote:
    hej dziewczyny, proszę poradzcie mi coś.zaczęłam przygode z mierzeniem temperatury w tym cyklu dlatego nie mam porownania i moze martwie sie na zapas. Powiedzcie mi moje drogie kolezanki czy to normalne, że mam taka wysoką temperature? Konczy mi sie okres (choć i tak trwa dzień za długo) a moja temepratura waha się 36.9-36.7 :/ Dziś rano obudziłam się o 5 i wskazywała 36.68 a o 8 (zawsze o ten mierze) juz 36.83. Może nastawiać budzik na wcześniej to bedzie lepiej? Prosze poradzcie cos. Dziekuje z gory z odpowiedzi

    to wcale nie są wysokie temperatury, raczej normalne. 37,4 to jest wysoka a i taka się zdarzała :)

    Cantwait lubi tę wiadomość

  • Cantwait Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoiłyście mnie. Bardzo Wam dziękuję :) Tak już mam, dopiero zaczynam a juz wsyztsko bym chciała wiedzieć, a najlepiej to już teraz zaraz zostać mamą. Trzeba troche cierpliwości :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cantwait wrote:
    Uspokoiłyście mnie. Bardzo Wam dziękuję :) Tak już mam, dopiero zaczynam a juz wsyztsko bym chciała wiedzieć, a najlepiej to już teraz zaraz zostać mamą. Trzeba troche cierpliwości :)
    Tylko nie chciej za bardzo bo wtedy też się w ciążę nie zajdzie bo to blokuje. Nie wiem jakie mogą być temperatury bo ja mam do 36,50 w pierwszej fazie a w drugiej od ok 36, 6 do 37,1

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Cantwait Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Tylko nie chciej za bardzo bo wtedy też się w ciążę nie zajdzie bo to blokuje. Nie wiem jakie mogą być temperatury bo ja mam do 36,50 w pierwszej fazie a w drugiej od ok 36, 6 do 37,1

    Ah od dziś będę sobie powtarzać właśnie to " Chcę ale nie aż super bardzo" :D Girl25 myślisz, że dziecko zrobi mi na zlosc i sie pojawi? haha bardzo (ale nie za bardzo) bym chciala :) :) :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cantwait wrote:
    Ah od dziś będę sobie powtarzać właśnie to " Chcę ale nie aż super bardzo" :D Girl25 myślisz, że dziecko zrobi mi na zlosc i sie pojawi? haha bardzo (ale nie za bardzo) bym chciala :) :) :)
    Nie wystarczy że będziesz to powtarzać tylko faktycznie musisz wyluzowac. Nie chodzi ze na złość tylko jak się za bardzo chce to nie ma a jak nie chce to wychodzi odrazu

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety z tym wyluzowaniem to co cykl to trudniej;) wiem bo sama się z tym boryka choć jest duuuuzo lepiej. Tylko spokój nas uratuje dziewczyny. Ja wierzę że tym razem @ nie nadejdzie;)

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Cantwait Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja jeszcze przed owulacją, a już myślę, czy ta @ bedzie czy nie .. :)

  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehhe. Mi zostało 2 dni do @... teraz czekamy. Ale już w głowie nastawiam się na maj. Nie czuje się ciazowo;))

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • Cantwait Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro nie czujesz się ciążowo to a nóż widelec coś z tego będzie :) Trzymam kciuki, daj znac :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    Hehehhe. Mi zostało 2 dni do @... teraz czekamy. Ale już w głowie nastawiam się na maj. Nie czuje się ciazowo;))
    I tak najlepiej :p. Wiem bo sama starałam się o pierwszą ciąże długo, z 5 lat... Także uwierz wiem co mówię :p. Dobrze wiem że najtrudniej odpuścić ale czasami właśnie tylko to pomoże. Ja miałam stymulacje clo to nie pomogło. A ty o córkę długo się staralas?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 6 kwietnia 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 lat... podziwiam. Naprawdę. Moja mama starała się tyle o mnie. A moja przyjaciółka teraz ma stymulacja i trzymam kciuki bardzo za nich bo mega chcą mieć dziecko a tu takie rzeczy wyszły.... Ale to tak często jest. Świat dziwnie skonstruowany.... Z córką poszło w mgnieniu oka. 2 cykl ;) ale powiem Wam dziewczyny że nie wi3m czy świruje czy się udało.
    https://zapodaj.net/89181a680b273.jpg.html
    Ja widzę cień cienia a Wy?
    Ale powiem Wam że mam ponad 38 stopni gorączki i ból gardła kaszel...
    Nie wiem jak do tego podejs

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ