Odpowiedz

Pomóżcie !

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nuteczka1337 Koleżanka
  Postów: 80 2

  Wysłany: 27 listopada 2016, 19:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kobietki pierwszy raz mam tak niska temperaturę ciała pod pachą w porównaniu do wysokiej w pochwie . W tym miesiącu miałam tylko plamienia bez normalnego okresu wiec nie zapisałam kiedy się zaczęło plamienie natomiast codziennie mierze temperaturę i od 21 jest utrzymująca się ok 36,8-9 martwi mnie jednak to ze czuje się bardzo osłabiona i pod pachą moja temperatura to przedział 36,2 -36,4 :/ czuje jakbym miała grypę ale nie mam gorączki :/ Dodam że kochaliśmy się z mężem akurat w czasie wzrostu temperatury.

 • kociaczek280 Koleżanka
  Postów: 31 0

  Wysłany: 27 listopada 2016, 22:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Temperatura ciała jest zawsze nizsza od tej w pochwie. U mnie sa dużo większe wahania, bo pod pacha mam zawsze w przedziale 35 i coś a 36.4. Myślę, że nie należy sie tym przejmować :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego