Forum Temperatury, wykresy, płodność Pomóżcie bo zwariuje czy to cykl bezowulacyjHej wam nic z tego nie rozumiem czemu mam linię ciągłą stałą to jest cykl bezowulacyjny zerknijcie proszę i powiedzcieny?
Odpowiedz

Pomóżcie bo zwariuje czy to cykl bezowulacyjHej wam nic z tego nie rozumiem czemu mam linię ciągłą stałą to jest cykl bezowulacyjny zerknijcie proszę i powiedzcieny?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola 29 Koleżanka

Wysłany: 4 lipca 2018, 07:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam nic z tego nie rozumiem czemu mam linię ciągłą stałą to jest cykl bezowulacyjny zerknijcie proszę i powiedzcie

• Arganoil Debiutantka

Wysłany: 4 lipca 2018, 08:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to wygląda na brak owulacji, ale jeszcze możesz miec przesuniętą.

6f2e98458e9e56baca333c7f2ee92af9.png
  • Pola 29 Koleżanka

Wysłany: 4 lipca 2018, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy ci będzie będę musiała brać tabletki na owulacjie

• Arganoil Debiutantka

Wysłany: 4 lipca 2018, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wyglądały Twoje poprzednie cykle?

6f2e98458e9e56baca333c7f2ee92af9.png
  • Pola 29 Koleżanka

Wysłany: 4 lipca 2018, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arganoil wrote:
    A jak wyglądały Twoje poprzednie cykle?
    Mierze 1 miesiąc 4 lata temu jak się starałam były cykle bez efektu dopiero suplementy pomogły w owulacji i zajście w ciążę i to za 1 razem z lekami bez leków pół roku i nic nie było

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.