X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomóżcie bo zwariuje czy to cykl bezowulacyjHej wam nic z tego nie rozumiem czemu mam linię ciągłą stałą to jest cykl bezowulacyjny zerknijcie proszę i powiedzcieny?
Odpowiedz

Pomóżcie bo zwariuje czy to cykl bezowulacyjHej wam nic z tego nie rozumiem czemu mam linię ciągłą stałą to jest cykl bezowulacyjny zerknijcie proszę i powiedzcieny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam nic z tego nie rozumiem czemu mam linię ciągłą stałą to jest cykl bezowulacyjny zerknijcie proszę i powiedzcie

  • Arganoil Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to wygląda na brak owulacji, ale jeszcze możesz miec przesuniętą.

    6f2e98458e9e56baca333c7f2ee92af9.png
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy ci będzie będę musiała brać tabletki na owulacjie

  • Arganoil Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 4 lipca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wyglądały Twoje poprzednie cykle?

    6f2e98458e9e56baca333c7f2ee92af9.png
  • Pola 29 Koleżanka
    Postów: 154 3

    Wysłany: 4 lipca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arganoil wrote:
    A jak wyglądały Twoje poprzednie cykle?
    Mierze 1 miesiąc 4 lata temu jak się starałam były cykle bez efektu dopiero suplementy pomogły w owulacji i zajście w ciążę i to za 1 razem z lekami bez leków pół roku i nic nie było

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ