Forum Temperatury, wykresy, płodność Pomóżcie :-) czy to może być ciąża?
Odpowiedz

Pomóżcie :-) czy to może być ciąża?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angelika86 Znajoma

Wysłany: 14 września 2019, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny owulacje miałam 2 lub 3 września, ,zrobiłam badanie hormonoe w 12 dniu po owulacji beta niestety ujemna😥:estradiol 945,3pmol/l Progesteron 83,630 nmol/l (W 8 dniu po owu progesteron- 80,120 nmol/l, estradiol-1054,0 pmol/l) czy jest jeszcze szansa na ciaze? Czy beta może się pomylić?

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 września 2019, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam u Ciebie?

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 19 września 2019, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika86 wrote:
    Dziewczyny owulacje miałam 2 lub 3 września, ,zrobiłam badanie hormonoe w 12 dniu po owulacji beta niestety ujemna😥:estradiol 945,3pmol/l Progesteron 83,630 nmol/l (W 8 dniu po owu progesteron- 80,120 nmol/l, estradiol-1054,0 pmol/l) czy jest jeszcze szansa na ciaze? Czy beta może się pomylić?
    Zależy kiedy było zagnieżdżenie. Wg mnie u ciebie jest 15 dpo a nie 14 temperatury super ale poczekaj na termin i powtórz bete ew test zrób

3 cs

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)