X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomóżcie zinterpretować mój wykres...
Odpowiedz

Pomóżcie zinterpretować mój wykres...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę Was o pomoc bo ja już nic z tego nie rozumiem. Dziś 16dc, był stymulowany CLO. Już w trakcie przyjmowania tego leku czułam, że pracuje prawy jajnik. Potwierdzał to monitoring. Wczoraj był 15dc, usg miałam robione przed południem. Gin powiedziała mi, że owulacja powinna wystąpić w każdej chwili właściwie, bo pęcherzyk miał już prawie 20mm, endo też ładnie przytyło. Pod wieczór przestał mnie w ten charakterystyczny sposób kłóć jajnik, a test owulacyjny wskazał wynik negatywny. Myślałam, że może po prostu już po owulacji...No i tu niespodzianka... Dziś rano temperatura ani drgnie. Trzyma się na niskim poziomie 36,1. Jak mam to rozumieć? Może któraś z Was jest mądrzejsza z tego wszystkiego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2014, 12:21

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp. nie zawsze wzrasta zaraz po owulacji. Może nawet dopiero za kilka dni się podnieść :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VANESSA, A MOŻLIWE, ŻE DO OWULACJI W OGÓLE NIE DOSZŁO I NIE JUŻ NIE DOJDZIE? Obawiam się trochę, że pęcherzyk zamiast pęknąć po prostu się wchłonie i jak zwykle nici z owulki. Już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam owulację :(

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurreczkaa na CLO warto robic montoring, jak juz sie faszerowac to lepiej wiedziec czy to cos daje. Nikt Ci nie powie czy mialas owulacje, nawet przy wykresach dwufazowych nie ma 100% pewnosci, ze owu sie odbyla. Tylko monitoring Ci to potwierdzi. W nastepnym cyklu na CLO warto bys poszla do gina na usg.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam monitoring, wyraźnie napisałam to w poście. Wczoraj rano pęcherzyk miał prawie 20mm, endo prawie 10mm. Gin powiedział, że może pęknąć w każdej chwili i już wczoraj wieczorem myślałam, że tak się stało, bo nagle kłócie w jajniku ustąpiło a test owu negatywny. Tylko temperatura dzisiaj ani drgnie 36,1 w związku z czym martwię się czy pęcherzyk tak po prostu się nie wchłonął. Czy to możliwe?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jakim cudem nie doczytalam, przepraszam :-)
    Jak vanessa pisala, tempka moze wzrosnac kilka dni po owulacji. Pecherzyk 20 mm mogl jeszcze podrosnac 2-3 dni plus czas na skok (do 4 dni), wiec beztresowo czekaj :-)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ