X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Poplątany wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny czy mogę prosić o pomoc w przypadku mojego wykresu :)
    Biorę duphaston od 16 do 25 dc, 2x1. Szczerze mówiąc dostałam go na wyregulowanie cykli, które rzeczywiście uległy zmianie, skróciły sie z 33 dni do 28-29. Pierwszy cykl z dupkiem był 40 dniowy, kolejny były już ładnie po 28 i 29 dni. Natomiast ten cykl jest jakiś dziwny :( Myślałam, że będzie bezowulacyjny, tempki niskie, 17 dc zaczęłam brać dupka i nadal temperatura niska, dwa dni wyższa i spadek, odstawiłam duphaston po 10 dniach i nagle skok temperatury, który utrzymuje się już 3 dni. Byłam w poniedziałek u gina, który powiedział, że widzi, że albo nie było wcale owulki albo była ale słaba, a endometrium wygląda jak w II fazie cyklu. W związku z tym upewnił mnie, że cykl bezowulacyjny i ze spokojem czekałam na @. Natomiast dzisiaj OF wyznaczył mi owulkę, że była ona podobno właśnie w poniedziałek. Czy jest coś takiego możliwe? Gin nie widziałby tego na usg? Myślicie, że dupek wstrzymał owulkę i teraz jest spóźniona :/ Dziękuję z góry za pomoc.

  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem ovu często zmienia datę wyznaczania owulacji.Mi np skacze z 16 dnia na 13 dzień.Ja bym wierzyła ginekologowi.

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Nejsi88 za odpowiedz :) Wiem, że skacze i że OF zmienia jak chce owulkę, ale sama nie wiem co o tym sądzić :/ Zastanawiam się nad zrobieniem testu, aczkolwiek myślę sobie, że mało prawdopodobne żebym ujrzała II kreski, bardziej się skłaniam, że to spóźniona owulka i że @ dostanę za ok 2 tyg. Tak sobie wydedukowałam, że może moje endometrium wyglądało jak na II fazę, bo brałam w tym czasie duphaston i może on tak na nie zadziałał, że gin widział, że coś się tam zadziało, że może nie pełna owulka albo wcale jej nie było, a może ona sobie spokojnie czekała, aż poziom progesteronu spadnie i dopiero wtedy doszło do owulacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ