X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pozytywny test ciążowy po miesiączce
Odpowiedz

pozytywny test ciążowy po miesiączce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ciężarówka Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nie wiem. Na każdej stronie piszą coś innego. Na jednej ,że od 18 ,na innej ,że od 22. Ale ,że od 12 to nie słyszałam. Być może masz racje. Ja tu mieszkam niecałe pół roku dopiero więc jeszcze w sumie nie bardzo wiem jak to tu wszystko wygląda w praktyce Cytrynko :)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka byla w ciazy (teraz ma cudnego synka). I jak byla w 10 tyg na ip bo miala jakies plamienia to zrobili usg zeby sprawdzic czy nie jest pozamaciczna ale lekow nie dali. Powiedzieli ze pod koniec 11 tyg moze juz przyjsc to cos dostanie jak dalej bedzie plamic. Bo wczesniej nie moga.

  • Ciężarówka Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tyle dobrze ,że jednak nie czekają do połowy ciąży, ale z drugiej strony nie powinni robić problemu i kazać jej przychodzić za tydzień , tydzień to nie aż taka różnica żeby nie mogli jej nic dać ,a coś mogło się stać przez ten czas. Ja od wczoraj mam lekkie bóle jak na miesiączkę. W sumie nie bóle ,a bezbolesne skurcze. Mam straszny mętlik w głowie przez tą sytuacje :(

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tak dobrze ze kazali przyjsc na koniec 11.
    Tu podtrzymuja od 12 i baaardzo sie tego trzymaja.

    Kolezance na szczescie nic nie bylo i wystarczylo sie oszczedzac. Ale u niektorych jak mowisz. Moze dojsc do poronienia. Ale tu to normalne.

  • Ciężarówka Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 02:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma mi mówiła ,ze jak poszła do Gp zgłosić ,ze jest w ciąży to powiedział jej ,ze jak donosi do 12 tc to wtedy będą się nią zajmować...

  • Kochająca Mama Ani Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam Ciężarówko, byłaś u lekarza? To była biochemiczna czy może się uchowała?

  • Ciężarówka Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mamo Ani. Zadzwoniłam do lekarza i powiedział mi tylko ,ze mogą mi zrobić usg dopiero 29 stycznia. Niestety 2 dni temu znowu zaczęłam krwawić , wiec wczoraj zadzwoniłam na early pregnancy emergency I powiedzieli ,ze jak do jutra dalej będę krwawić to wtedy mam zadzwonić i oni zrobią mi usg wcześniej. Raczej nie liczę juz na cud ale wszystkiego dowiem się w tym tygodniu. Pozdrawiam

  • Ciężarówka Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety poroniłam.potwierdzone dziś
    przez usg i betę z krwi.

  • Kochająca Mama Ani Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( Wspieram Kochana moja... :*

  • Ciężarówka Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :*

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ