X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Problemy z pocięciem
Odpowiedz

Problemy z pocięciem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natasha✌️ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 lipca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie 💗
    Kochane kobitki pisze po raz pierwszy choć problem mój jest ogromny.
    Staramy się z mężem już 7 miesięcy o dziecko. Próby niestety każdego miesiąca są nie owocne. Jestem kobietą która jest ponad 3 lata po przeszczepie nerki. Jestem pod stałą kontrolą Transplantolog który po latach oczekiwań wyraził zgodę na ciążę. Problem polega na tym że mieszkam w Holandii i wizyta u ginekologa nie jest możliwa nie chodzi o to że nie mam czasu czy coś podobnego . Po prostu tutaj wizyta u ginekologa odbywa się tylko w przypadku gdy stan kobiety jest zagrożony. Piszę do Was bo liczę że może ktoś zobaczy mój wykres i pomoże mi ocenić czy w moich cyklach zachodzi do owulacji. Od tego cyklu lekarz z Polski ginekolog zalecił branie luteiny od 16 dnia cyklu przez 10 dni . Robię jak zalecił ale kolejny miesiąc z rzędu moja temperatura jest nie za wysoka. Moja temperatura nigdy nie doszła do 37 stopni. Dziewczynki czy może któraś z Was może ocenić mój test? Pomoc mi przejść przez ten ciężki dla mnie czas . Z góry dziękuję za każdą pomoc i sugestie. Pozdrawiam

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 20 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoja temperatura nie musi dochodzić do 37 stopni, ważne żeby była o 0,2 wyższa od podstawowej. Badałaś sobie progesteron, prolaktyne? O której godzinie mierzysz temperaturę i w jakim miejscu?

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ