X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Problemy z zagnieżdżeniem :(
Odpowiedz

Problemy z zagnieżdżeniem :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wy też tak macie? Wszystko jest ok a się nie udaje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co znaczy wszystko ok?
    Jakie badania robilas Ty i Twój partner?
    Skąd wniosek ze to problemy z zagnieżdżeniem?
    Co na to lekarz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2018, 21:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badania z krwi ogólne i wszystkie hormony ok tylko tarczyca mnie trochę martwi 2.12 lekarz mówi że jeszcze jest dobra. Partner badania nasienia dobre. W czasie starań (około 15 miesięcy) miałam 3 razy 2 kreski po czym okres przychodził 2-3 dni spóźniony. Teraz idę na HSG może tam coś wyjdzie albo nie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15miesiecy starań to jeszcze nie wyrok...
    Tarczyca za wysoka. Do 1.5max powinna byc do starań. ..ale watpie by to bylo przyczyną..
    Czyli wychodzi na to ze przeszlas ciaze biochemiczne...wiec bardziej o podtrzymanie jej sie rozchodzi...badaj progesteron 7dni po owulacji..
    Masz potwierdzone monitoringiem?
    Tak naprawde hormony to początek badan...tak samo nasienie ktore co 3miesiace potrafi sie zmienić. Jaka morfologie mial Twoj M?
    Mozesz przebadac tarczyce Tsh ft4 i przeciwciala..do tego Andronstendion i inne....
    Tego jest tyle tak samo jak przyczyn....

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 15 maja 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    15miesiecy starań to jeszcze nie wyrok...
    Tarczyca za wysoka. Do 1.5max powinna byc do starań. ..ale watpie by to bylo przyczyną..
    Czyli wychodzi na to ze przeszlas ciaze biochemiczne...wiec bardziej o podtrzymanie jej sie rozchodzi...badaj progesteron 7dni po owulacji..
    Masz potwierdzone monitoringiem?
    Tak naprawde hormony to początek badan...tak samo nasienie ktore co 3miesiace potrafi sie zmienić. Jaka morfologie mial Twoj M?
    Mozesz przebadac tarczyce Tsh ft4 i przeciwciala..do tego Andronstendion i inne....
    Tego jest tyle tak samo jak przyczyn....

    Ginekolog z kliniki twierdzi, że przy staraniach tsh do 2,5, ale pewnie za parę lat będzie to 5, bo w Stanach juz to wprowadzają. Kopara mi opadła.. moja koleżanka przy tak wysokim tsh czuła się fatalnie i miała zbijane a nawet się o dziecko nie starała. Tak samo podsumowała prolaktynę. Nie jest ważne jak wysoka, jeśli jest owulacja to się jej nie zbija. Mutacje to już w ogóle nie są wskazaniem do czegokolwiek według niej. Ręce opadają. Najlepiej nic nie robić i czekać na cud...albo of razu in vitro.
    Daria, sprawdzałaś mutacje mthfr, v leiden, pai1 itp?

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 15 maja 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badałaś nadnercza?

    shbg, testostron, androstendion, dheas, 17-oh-progesteron, aspat, alat, kreatynina

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam 2.7 a lekarz z kliniki mi zbija i teraz mam 0.9..prolaktyne tak samo mi zbija mimo ze sa owulacje potwierdzone...

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 15 maja 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O czym może świadczyć wysoki testosteron bez pcos?

    Co lekarz to inne podejście. Trzeba szukać dobrego, który nie będzie machał ręką na nasze wyniki, bo towarzystwo ginekologów ma takie a nie inne zalecenia. Trzeba traktować pacjenta indywidualnie a nie taśmowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 08:38

    KoniczynkaNaSzczęście lubi tę wiadomość

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juna moze cos z nadnerczami??? Jak nie masz pcos to nie mam pojecia...
    Dokladnie co lekarz to inne opinie...przeszlam ich sporo i nikt problemu u mnie nie widzial...a endokrynolog zasugerowal ivf gdyz stwierdzil ze skoro tyle lat nic....i ze niby wszystko ok...a wg niego bez sensu jest zbijac tsh i prl...
    Na szczescie lekarz z kliniki gin-endo ma inne zdanie i nawet nie wspomnial o ivf...predzej o iui...

    juna lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 15 maja 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    O czym może świadczyć wysoki testosteron bez pcos?

    Co lekarz to inne podejście. Trzeba szukać dobrego, który nie będzie machał ręką na nasze wyniki, bo towarzystwo ginekologów ma takie a nie inne zalecenia. Trzeba traktować pacjenta indywidualnie a nie taśmowo.

    no moim zdaniem coś z nadnerczami, może słaba konwersja androstendionu właśnie i pewnie niskie shbg. Rób te nadnercza :)

    juna lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 15 maja 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    no moim zdaniem coś z nadnerczami, może słaba konwersja androstendionu właśnie i pewnie niskie shbg. Rób te nadnercza :)

    edit: ja mam testosteron 0.11
    ale shbg 7.6 (powinno być 70-90) i przez to nie mogę zajść w ciąże, bo biodostępnego testosteronu mam za dużo.

    Nie mam pcos ani io , tsh 1,6

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 08:58

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 15 maja 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Sprawdzę te nadnercza. U mnie testosteron całkowity jest podwyższony, ale już wolny jest w normie. Nie rozumiem lekarzy. Zlecają badanie testosteronu ale jak wychodzi podwyższony wynik to już nie wiedzą co z tym robić.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dałyście mi do myslenia... Mam plan by w czasie HSG lub po trochę popytać lekarza w szpitalu. On: 7% morfologia.

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 15 maja 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    Ginekolog z kliniki twierdzi, że przy staraniach tsh do 2,5, ale pewnie za parę lat będzie to 5, bo w Stanach juz to wprowadzają. Kopara mi opadła.. moja koleżanka przy tak wysokim tsh czuła się fatalnie i miała zbijane a nawet się o dziecko nie starała. Tak samo podsumowała prolaktynę. Nie jest ważne jak wysoka, jeśli jest owulacja to się jej nie zbija. Mutacje to już w ogóle nie są wskazaniem do czegokolwiek według niej. Ręce opadają. Najlepiej nic nie robić i czekać na cud...albo of razu in vitro.
    Daria, sprawdzałaś mutacje mthfr, v leiden, pai1 itp?

    Ja przy tsh 4,7 czułam się fatalnie, a norma była 4,6. Byłam non stop zmęczona, włosy leciały garściami, z nerwów kłóciłam się o byle co.
    Nigdy bym nie wpadła, że to tarczyca, bo przecież wszyscy mi wmawiali, że wyniki sa właściwie w normach. Ale, żeby normę ustalić na 5?? No way :)
    Teraz mam tsh ok 1,5, mój gin od niepłodności twierdzi, że im bliżej 1 tym lepiej. Więc sama sobie badam tsh, dobieram dawkę (+/- ćwiartka tabletki)
    i trzymam się tego.

    Daria 1988 znajdź lekarza specjalizującego się w niepłodności, zwykły gin nie zna się na tym, to nie jego specjalność, będzie dobrze :)

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 15 maja 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka, mam te same mutacje tylko odwrotnie. Badałaś coś jeszcze pod kątem trombofilii? Bierzesz acard? Heparynę?
    Co do tsh to ja mam 2, wszyscy lekarze uważają, że jest ok. Mam nadzieję, że faktycznie jest ok.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ