X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów prośba o interpretację
Odpowiedz

prośba o interpretację

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina0928 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dopiero zaczynam przygodę z obserwacjami ale z każdym miesiącem mam problem - zaczelam obserwacje trzeciego cyklu.
    zaczynam sie denerwowac, ze cos jest nie tak, moje wykresy są dośc ostro zakońćzone (ze tak to nazwę) szczególnie marcowy. Mam tez prolem ze śluzem, w lutowym wykresie obserwowalam śluz, ale w marcowym juz niem, teraz w kwietniowym cos mialam ale to jakby przedwczesnie w stosunku do temperatur...

    Może któraś zerknąć i napisać co sądzi o nich ?

    6310f0504744db28e7253b71a4a4d3e5.png

    7d5ad7ff361ee30953c1f2f199fb2afc.png

    b45dcaef8fef101975a5d94d39af3e1f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 08:50

    Paulina
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozwój śluzu zazwyczaj jest przed skokiem temperatury... Śluz się rozwija gdy organizm szykuje sie do owulacji. Zazwyczaj ostatniego dnia takiego śluzu występuje owulacja, ewentualnie dzień dwa po nim.
    A w II fazie cyklu śluz moze byc rozny. I w różnych ilościach

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ