X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o interpretacje mojego wykresu.
Odpowiedz

Proszę o interpretacje mojego wykresu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszka04 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny. Jestem tutaj nowa i mam nadzieje ze ktos bedzie umiał mi pomoc. moje temp, sa bardzo dziwne juz nie wiem sama jak mam je interpretowac , prosze was o pomoc. Z mężem staramy sie o dzidzie juz 5 msc...


    d9d6d337e540a0827af84f2d23fd4c3c.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 20:48

    Myszka04
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zaznaczyłas śluz tylko w 1 dniu wiec to mali zeby cokolwiek powiedzieć.. Może byc tak ze właśnie masz owulacje lub zaraz będziesz miała :) powodzenia

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Myszka04 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawiam nowy wykres. dzis mam duzy spadek temp. mierzyłam ją 3godz.wczesniej niz zwykle. prosze o pomoc w interpretacji kochane dziewczyny.

    d9d6d337e540a0827af84f2d23fd4c3c.png

    Myszka04
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, jestes tuż przed, w trakcie lub tuż po :) Jak sluz sie zmieni na nierozciagliwy i nieprzejrzysty to mozna mowic o fazie lutealnej. No i tempka powinna podskoczyc. Chyba ze to cykl bezowulacyjny..miewasz takie?

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Myszka04 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero 1miesiąc sobie mierze temp. dlatego mam trudnosci w odczytaniu. porównując do innych wykresów mam strasznie duze skoki temp. i martwie sie.

    Myszka04
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, a zapoznalas sie z metodą Roetzera? Tam dobrze jest wyjaśnione jak mierzyć temperatuę. Trzeba codziennie rano, zanim w ogole podniesiesz sie z lozka, o tej samej porze, w tym samym miejscu najlepiej oralnie lub waginalnie.
    Jak mierzysz?

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Myszka04 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzę codziennie rano waginalnie, tylko te godziny są różne. w okresie grudniowym gdy nie chodziłam do pracy były to godziny między 7 a 10. a od dzis mierze o 5 bo o tej godzinie wstaje do pracy

    Myszka04
  • ollqa Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnaś mierzyć o tej samej godzinie +/- 30 min. Możesz też sprawdzić drugim termometrem. Poza tym nie ma co myśleć zbyt dużo :) Ja się sresowałam, że owulacji nie będzie ni nie było. Potem się wyluzowałam i nagle się pojawiła. Cykl się rozciągnie ale była :)

  • Myszka04 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz trace wszelkie nadzieje. juz mineło 5miesiecy od kad zaczelismy sie starac i nic. Najgorsze jest to ze męża mam tylko na weekendach i boje sie ze nigdy nie wtrafimy sie tak ze bede miec dni płodne wtedy gdy on będzie w domu.

    Myszka04
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz prowadzić wykres to musisz o podobnej porze +- 30 min, inaczej nie ma to sensu. Mniej stresu o tempke będziesz miała. Ja mierze ok 6 rano, nawet jak mam wolne to mierze ok 6- nastawiam budzik, mierze i idę spać dalej jeśli mogę. Poczytaj o metodzie Mierzenia:) możesz tez wybrać sie do gina to on zdiagnozuje problemy jeśli istnieją. Głowa do góry! Wszystkim nam sie kiedyś uda.

    uwo93e3kacedpezy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    witam prosze o interpretacje


    rl=https://ovufriend.pl/graph/f117b7fbbd3e843973d82dd4a6753aa4]f117b7fbbd3e843973d82dd4a6753aa4.png[/url]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ