X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Skok temperatury zaraz po okresie??..
Odpowiedz

Skok temperatury zaraz po okresie??..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qurde tylko jak to mozliwe owulacja 4-5 dnia?
    Zeby sie temperatura podniosła to musiał by dojrzeć pęcherzyk i pęknąc aby ciałko żółte mogło porodukować progesteron..zaraz po okresie to nie wydaje mi sie prawdopodobne
    mam PCO nigdy nie mialam cyklu krótszego niż 30 dni przez całe swoje zycie

    Miałam raz calkiem niedawno "przetwałe ciałko żółte" z poprzedniego cyklu
    produktowało zapewne progesteron i tempki po okresie byly tez wysokie...
    co prawda akurat w tym okresie mialam wyjazd i nie mierzylam tempki bardzo dokładnie...ale temperatury nie byly rowne...raz skok potem spadek ...
    353e55a0642a91703a395ec3bcaad278.png

    eh...zanim zostane mama to oszaleje chyba :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 10:20

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh beta negatywna..test owulacyjny też...pewnie kolejny cykl nieudany :(

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ