X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów śluz płodny bez skoku temperatury
Odpowiedz

śluz płodny bez skoku temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daphne Przyjaciółka
    Postów: 132 35

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Zanim przejdę do sedna, kilka zdań wyjaśnienia.
    Mam 24lata, od 8 brałam tabletki antykoncepcyjne (jako nastolatka mialam nieregularne cykle stąd pigułki wieku 16lat) z dwoma przerwami. Jedna (wakajce 2013r)wyglądała dość normalnie, 2cykle regularne po 35dni, znów tabletki na kilka lat. Rok temu znow przerwa od końca listopada do kwietnia (miesiączka przyszła po 11tyg! w połowie lutego). Po wizycie u ginekologa tragedia, PCOS (potwierdzone przez inną gin), w ciągu roku starać się o dziecko. Tak też się stało i ostatnią pigułkę wzięłam 8go stycznia, 12go miesiączka z odstawienia...postanowiłam obserwować swoje cykle, temperatura, śluz itd. Pierwszy szok, cykl 35dni, ovulacja w 23dniu. Drugi cykl to samo, z tym, że był 3dni krótszy. Po wizycie u innego gin dowiedziałam się, że PCOS to przesada, owszem jest wielotorbielowatość ale do policystycznych wiele mi brakuje, no i wtedy owulacja nie występuje w ogóle! Radość co nie miara, nadzieja powróciła, do teraz...
    UWAGA PYTANIE
    Trzeci cykl trwa, 27dzień. Od ponad tygodnia śluz płodny jednak skoku i owulki jak było tak nie ma. Czym to może być spowodowane?
    Czy kilkugodzinna podróż tydzień po @ mogła mieć jakiś wpływ?
    Znów myślę, że może to jednak PCOS, może to ostatni lekarz jednak się myli, a owulacje były bo odstawiłam pigułki?(podobno wtedy organizm się "oczyszcza" okolo 3miesiące), jednak wodnisty śluz, uczucie wilgotności sprawiają, że mam milion myśli i pytań...
    Bardzo proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ