Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów śluz płodny bez skoku temperatury
Odpowiedz

śluz płodny bez skoku temperatury

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Daphne Przyjaciółka

Wysłany: 13 kwietnia 2016, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Zanim przejdę do sedna, kilka zdań wyjaśnienia.
    Mam 24lata, od 8 brałam tabletki antykoncepcyjne (jako nastolatka mialam nieregularne cykle stąd pigułki wieku 16lat) z dwoma przerwami. Jedna (wakajce 2013r)wyglądała dość normalnie, 2cykle regularne po 35dni, znów tabletki na kilka lat. Rok temu znow przerwa od końca listopada do kwietnia (miesiączka przyszła po 11tyg! w połowie lutego). Po wizycie u ginekologa tragedia, PCOS (potwierdzone przez inną gin), w ciągu roku starać się o dziecko. Tak też się stało i ostatnią pigułkę wzięłam 8go stycznia, 12go miesiączka z odstawienia...postanowiłam obserwować swoje cykle, temperatura, śluz itd. Pierwszy szok, cykl 35dni, ovulacja w 23dniu. Drugi cykl to samo, z tym, że był 3dni krótszy. Po wizycie u innego gin dowiedziałam się, że PCOS to przesada, owszem jest wielotorbielowatość ale do policystycznych wiele mi brakuje, no i wtedy owulacja nie występuje w ogóle! Radość co nie miara, nadzieja powróciła, do teraz...
    UWAGA PYTANIE
    Trzeci cykl trwa, 27dzień. Od ponad tygodnia śluz płodny jednak skoku i owulki jak było tak nie ma. Czym to może być spowodowane?
    Czy kilkugodzinna podróż tydzień po @ mogła mieć jakiś wpływ?
    Znów myślę, że może to jednak PCOS, może to ostatni lekarz jednak się myli, a owulacje były bo odstawiłam pigułki?(podobno wtedy organizm się "oczyszcza" okolo 3miesiące), jednak wodnisty śluz, uczucie wilgotności sprawiają, że mam milion myśli i pytań...
    Bardzo proszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego