Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów śluz płodny bez skoku temperatury
Odpowiedz

śluz płodny bez skoku temperatury

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Daphne Przyjaciółka
  Postów: 132 35

  Wysłany: 13 kwietnia 2016, 15:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam! Zanim przejdę do sedna, kilka zdań wyjaśnienia.
  Mam 24lata, od 8 brałam tabletki antykoncepcyjne (jako nastolatka mialam nieregularne cykle stąd pigułki wieku 16lat) z dwoma przerwami. Jedna (wakajce 2013r)wyglądała dość normalnie, 2cykle regularne po 35dni, znów tabletki na kilka lat. Rok temu znow przerwa od końca listopada do kwietnia (miesiączka przyszła po 11tyg! w połowie lutego). Po wizycie u ginekologa tragedia, PCOS (potwierdzone przez inną gin), w ciągu roku starać się o dziecko. Tak też się stało i ostatnią pigułkę wzięłam 8go stycznia, 12go miesiączka z odstawienia...postanowiłam obserwować swoje cykle, temperatura, śluz itd. Pierwszy szok, cykl 35dni, ovulacja w 23dniu. Drugi cykl to samo, z tym, że był 3dni krótszy. Po wizycie u innego gin dowiedziałam się, że PCOS to przesada, owszem jest wielotorbielowatość ale do policystycznych wiele mi brakuje, no i wtedy owulacja nie występuje w ogóle! Radość co nie miara, nadzieja powróciła, do teraz...
  UWAGA PYTANIE
  Trzeci cykl trwa, 27dzień. Od ponad tygodnia śluz płodny jednak skoku i owulki jak było tak nie ma. Czym to może być spowodowane?
  Czy kilkugodzinna podróż tydzień po @ mogła mieć jakiś wpływ?
  Znów myślę, że może to jednak PCOS, może to ostatni lekarz jednak się myli, a owulacje były bo odstawiłam pigułki?(podobno wtedy organizm się "oczyszcza" okolo 3miesiące), jednak wodnisty śluz, uczucie wilgotności sprawiają, że mam milion myśli i pytań...
  Bardzo proszę o odpowiedź.
  Pozdrawiam!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego