Forum Temperatury, wykresy, płodność Śluz płodny, temperatura, owulacja... coś tu chyba nie gra!
Odpowiedz

Śluz płodny, temperatura, owulacja... coś tu chyba nie gra!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Lalala Koleżanka
  Postów: 47 8

  Wysłany: 25 stycznia, 12:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, może wy wiecie, bo z moim ginekologiem nie mogę takich tematów poruszać, bo on nie uznaje mierzenia temperatury. Wiadomo, że podczas dni płodnych zmienia się śluz, a po owulacji rośnie temperatura. Ale co jeśli pojawia się śluz płodny, a owulacja zaznaczana jest aż 8 dni później, kiedy już go nie ma? Na przykładzie mojego ostatniego cyklu: śluz płodny od 11 dnia cyklu, owulacja dopiero w 19 dniu cyku (już nie miałam śluzu płodnego) i faza lutealna 9 dni... Zazwyczaj trwa 10-11. Wiem, że to na pograniczu. Wstawiłabym wykres, ale nie ogarniam jak to zrobić ;) Czy możliwe jest jakieś zaburzenie?

  Starania od marca 2019 r., morfologia 2%
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 stycznia, 09:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  wejdź na swój wykres i od nim masz "udostępnij wykres" kliknij to i wybierz zakładkę wykresy na tablicy - zaznacz że chcesz udostępnić.

 • Ania.S Nowa
  Postów: 4 0

  Wysłany: 30 stycznia, 16:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ile trwa u Ciebie faza folikularna? Bo lutealna wydaje się być faktycznie za krótka. Czy mierzysz temperaturę podczas okresu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.