Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz po przytulanku
Odpowiedz

Śluz po przytulanku

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • malu Przyjaciółka
  Postów: 98 20

  Wysłany: 10 czerwca 2014, 15:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od jakiegoś czasu zauważyłam, że od razu po przytulaniu się z mężem mam przezroczyste grudki. Śluz jest lepki lub rozciągliwy, sperma też płynna, a od razu po stosunku robią się żelki. O czym może to świadczyć?

 • Aneczka98 Przyjaciółka
  Postów: 94 78

  Wysłany: 13 czerwca 2014, 22:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie mam pojęcia. Ja po przytulaniu w ogóle nie jestem w stanie śluzu określić. Nawet na drugi dzień jeszcze sperma ze mnie wypływa. Ale żadnych grudek nie zauważyłam.
  A może jakiś stan zapalny masz?

  yuuds65gn1dknp0o.png
  scwz7xi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego