X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek tempki w 2 dpo ... dlaczego?
Odpowiedz

Spadek tempki w 2 dpo ... dlaczego?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mimi. Znajoma
    Postów: 20 55

    Wysłany: 21 marca 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie ... dlaczego spadła mi tempka w 2dpo? Czy to normalne?

    aecee15f9f9560e7d32aec37f38b22b0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to za skrót: dpo??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga Połowa Cyklu, jeśli tak to odpowiedziałam w tym temacie...najlepiej jakbyś wykres udostępniła...
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/spadek-temperatury-po-znacznym-skoku-owulacyjnym-prosze-o-pomoc,293.html

  • Mimi. Znajoma
    Postów: 20 55

    Wysłany: 22 marca 2013, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszkowa wrote:
    a co to za skrót: dpo??

    DPO jest to skrót od Dzień po owulacji :)

    Już udostępniłam wykres ...

    aecee15f9f9560e7d32aec37f38b22b0.png
  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 23 marca 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a skąd te plamienia przez cały cykl prawie

  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 23 marca 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytanie do groszkowej

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ