X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów temperatura a choroba
Odpowiedz

temperatura a choroba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko w związku z moją chorobą którą przechodzę od 14.12. Jak widać na wykresie temperatury w 20-22 dc oznaczyłam jako zaburzenia. Teraz już czuję się dobrze i dzisiaj temp miałam 36,8, jednak o godz 15 już wskoczyła na 37,2. Czy możliwy jest aż tak wysoki skok temperatury w ciągu dnia, czy może jeszcze dzisiejszą temperaturę powinnam oznaczyć jako zaburzoną?

    Troszke pokrzyżowała mi choroba moją obserwację ...

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytałam to taka różnica rano-popołudniu jest ok, zawsze jest po południu wyżej

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zawsze mierze temp w ustach i od 2 dni temp mi poszła w góre zwłaszcza wczoraj kiepsko sie czułam, łamało mnie w kościach, okropny ból gardła. Z reguły miałam temp 36,4; 36,3. a dzis 36,7. w dodatki robie testy owu i 14 dia cyklu miałam trudny w odczycie wynik bo raczej pozytywny ale 13 i 15 dnia cyklu tez robiłam testy i wyniki były neg ;( czyli podejrzewam ze tego 14 tez wynik był neg tylko moja ogromna chęć dziecka i wyobraźnia podkoloryzowały ten wynik.. prosze o komentarz mojej obecnej sytuacji :)
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 08:18

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że wczoraj lub przedwczoraj miałaś owulację. Jeśli temperatura będzie nadal w górze to Ovu powinno zaznaczyć Ci linię za kilka dni.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ale testy owulac negatywne a bólu jajnikow tez jakos nie stwierdziłam :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczysz to niestety dopiero po kilku nastpnych tempkach. Ja nigdy nie moge wylapac testu owu pozytywnego a owulacja wystepuje. Musisz poczekac kilka dni. Mi choroba zaburzyla wykres i mialam cykl bezowulacyjny...czasami niektore dziewczyny maja takie lamanie w kosciach wlasnie w czasie owulacji. Ciezko.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ