X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

temperaturka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziweczyny co myslicie o moim wykresie nie mam owulacji??

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 lutego 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarisa wrote:
    dziweczyny co myslicie o moim wykresie nie mam owulacji??
    Kochana a ilu dniowe masz cykle? Wszystko zależy od tego. Może jeszcze za wcześnie na owulację u Ciebie. Poczekaj jeszcze trochę, pododwaj aktualnych temperatur to się powinno coś wyjaśnić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam mniej wiecej 30 dniowe, dzis jest 15 dzien cyklu u mnie a temp nie rosnie,

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    a ja własnie mam problem,bo dopiero zaczęłam mierzyć temperaturę i już nic nie wiem.. od owu mam dość wysoką (36,9-37,1) a dzisiaj nagle(5-6 dni po owu) spadła do 36,6... nic nie rozumiem...a @ dopiero za tydzień (niby) ma być... ktoś tak miał?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka, może to być spadek związany z zagnieżdżeniem zarodka. Wiele dziewczyn tak miało.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko nic mnie nie bolało..brzuch jak na @ , jajniki raczej nic ..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Kochana a ilu dniowe masz cykle? Wszystko zależy od tego. Może jeszcze za wcześnie na owulację u Ciebie. Poczekaj jeszcze trochę, pododwaj aktualnych temperatur to się powinno coś wyjaśnić :)


    Cykle mam mniej wiecej 30 dniowe, dzis jest 15 dzien cyklu u mnie a temp nie rosnie,

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 9 lutego 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka podejrzewam, że ten spadek wynika z błędów w pomiarze. Ogólna zasada jest taka, że mierzy się zawsze o tej samej porze. U Ciebie godziny pomiaru to 9, 13 i 22 - w żaden sposób nie można tego do siebie porównywać. Na tym etapie cyklu odpuściłabym sobie na Twoim miejscu mierzenie, bo i tak już niczego do obserwacji nie wnosi, a może tylko namieszać.

    Unlike, przedszkolanka:), vanessa lubią tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 lutego 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta chyba masz rację, zacznę od następnego cyklu :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 9 lutego 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:
    czy pomiar bez odpoczynku jest więc miarodajny?
    Taki pomiar nie jest miarodajny a nie możesz mierzyć rano po brzebudzeniu tak jak się powinno? Można i w ciągu dnia ale też najlepiej o tej samej porze i najważniejsze po co najmniej 3 godz. snu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 lutego 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Przedszkolanka podejrzewam, że ten spadek wynika z błędów w pomiarze. Ogólna zasada jest taka, że mierzy się zawsze o tej samej porze. U Ciebie godziny pomiaru to 9, 13 i 22 - w żaden sposób nie można tego do siebie porównywać. Na tym etapie cyklu odpuściłabym sobie na Twoim miejscu mierzenie, bo i tak już niczego do obserwacji nie wnosi, a może tylko namieszać.

    Chyba coś jednak jest na rzeczy, zaczął mnie kłuć dzisiaj strasznie prawy jajnik ale tak kilkanaście razy jakby ktoś coś wbijał, to taki ból jak na zagnieżdżanie zarodka może;>

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 lutego 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarisa wrote:
    Cykle mam mniej wiecej 30 dniowe, dzis jest 15 dzien cyklu u mnie a temp nie rosnie,
    A jak u Ciebie z płodnym śluzem? Bo nie widać na wykresie takiego. Może jeszcze owu przed Tobą?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    A jak u Ciebie z płodnym śluzem? Bo nie widać na wykresie takiego. Może jeszcze owu przed Tobą?


    powiem szczerze ze nie zaznaczam bo jak sprawdzam to sama nie wiem jaki to jest, mam go malo.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ciężko na razie coś powiedzieć. Czekaj na rozwój sytuacji, dodawaj kolejne objawy a za jakiś czas powinno się coś wyjaśnić :) Powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    No to ciężko na razie coś powiedzieć. Czekaj na rozwój sytuacji, dodawaj kolejne objawy a za jakiś czas powinno się coś wyjaśnić :) Powodzenia :)

    Dziekuje bardzo za pomoc:)

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z tą tempką to ja też już nie wiem. Miałam zaznaczoną na wykresie owulkę w 15dc, a dziś po wprowadzeniu tempki z rana owulka została usunięta :/
    Brzuch mnie dziś boli i wzdęty mam jak nigdy :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2014, 10:21

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polariso - powiem Ci, że skoro masz cykle 30-dniowe to na owulkę może być jeszcze za wcześnie. Ja też mam 30-31 dniowe i owulkę miałam zazwyczaj w 18-19 dc, czyli u Ciebie jeszcze czas. To zależy jak długą masz fazę lutealną. Ja przy tych 20-21 dniowych cyklach miałam 12 ni fazy futealnej. Zobacz sobie jak to jest u Ciebie, oblicz sobie i pewnie za parę dni będzie owulka. Nie zapominaj więc o <3 i działaj :) Powodzenia :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ash - Tobie usunięto krechę, bo program zaznacza ją po 3 wyższych temperaturach, u Ciebie jak widzę ta tempka podskoczyła, ale po 3 dniu ciągle spada, więc program ją usunął, ponieważ nie pasuje to do jego wytycznych. Nie martw się, nie ma co się tak przejmować systemem, bo nasz organizm nigdy nie chodzi jak w zegarku. Najważniejsze to <3 i myśleć pozytywnie. Śluz płodny miałaś, więc powinno być ok :)

    ash, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Polariso - powiem Ci, że skoro masz cykle 30-dniowe to na owulkę może być jeszcze za wcześnie. Ja też mam 30-31 dniowe i owulkę miałam zazwyczaj w 18-19 dc, czyli u Ciebie jeszcze czas. To zależy jak długą masz fazę lutealną. Ja przy tych 20-21 dniowych cyklach miałam 12 ni fazy futealnej. Zobacz sobie jak to jest u Ciebie, oblicz sobie i pewnie za parę dni będzie owulka. Nie zapominaj więc o <3 i działaj :) Powodzenia :)


    poczekam, bede nadal mierzyc i zobaczymy:) dziekuje bardzo:) poprawilas mi humor:)

    Ida lubi tę wiadomość

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 11 lutego 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu moje temperaturki są takie niskie? Jeszcze nie przekroczyło 36.30. Czy coś jest nie tak?

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ