X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów temperatury w fazie lutealnej
Odpowiedz

temperatury w fazie lutealnej

Oceń ten wątek:
  • Maduszek Debiutantka
    Postów: 15 11

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako zupełna świeżynka zacznę od tradycyjnego Witam :)
    i od razu zwracam się do Was z prośbą o interpretację...
    wiem, że godziny pomiaru pozostawiają wiele do życzenia ale może w kolejnym cyklu uda mi się to unormować :)...
    jest to moj pierwszy cykl z pomiarem i wygląda mi dość dziwnie...szczególnie w fl (dodam, że cykle mam raczej krótsze niż dłuższe, tzn 26-29 dni, raz w ciągu ostatnich 2 lat zdażył się 31-dniowy)...
    co myślicie?? jest dziwnie czy jeszcze wszystko w normie? ;)

    i oczywiście wykresiku brakło...ale teraz powinien się pokazać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2014, 00:30

    23.05.2016 - transfer 2 kruszynek...
    Ehhh życie....jaki plan masz dla mnie ???
    78dedf1d07dd7b3191c729847f6e44c6.png
  • Kurczak Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ;) !
    Możecie spojżeć też na mój wykresik ?
    Tempka ładnie poszła w góre ale niepokoją mnie bóle jak przed okresem...
    Mierze ją też w ciągu dnia bo nie moge sie powstrzymać i dochodzi nawet do 37,2, no a rano ta tak jak widać na wykresi. Testuje w sobote.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 19:50

    Edka :)
  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 15 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, a co sądzicie o moim wykresie? To już nasze 3 miesiące starań... Kurczak- szczerze gratuluję :)

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • edytka Przyjaciółka
    Postów: 71 36

    Wysłany: 18 marca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam czy ktoras z Was dziewczyny moglaby spojrzec na moj wykres 230e82124ef212910ac6deabc2582a88.png

    edytka :)
  • edytka Przyjaciółka
    Postów: 71 36

    Wysłany: 18 marca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie rozumiem z niego moj cykl to 27-28 a faza lutealna 10-12 max dzis juz 17 dzien i nie bardzo rozumiem...no i czy ten spadek oznacza ze @ nadchodzi czy jak czy jest jeszcze szansa na ciaze Waszym zdaniem dodam ze wczoraj robilam test i negatyw

    edytka :)
  • morfo85 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 18 marca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mam ogromną prosbe o pomoc w interpretacji wykresu. Ovu zaznaczyło owulacje w 11 dc po owulce temp ciagle spada w dół a dzisiaj jest nawet poniżej linii podstawowej. Jak myslicie czy owulacja wystąpiła czy jest jeszcze przed????

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ